داشتن شانس بالای دیده شدن، همواره یکی از مهم‌ترین پارامترهای روابط عمومی دیجیتال است. هرچه پیام کسب‌وکار ما بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار بگیرد، شانس خوانده شدن بیشتری دارد و می‌توانیم احتمال دهیم، که پیام ما به‌تعداد مخاطبان بیشتری منتقل شود.

از آن‌جایی که مهم‌ترین هدف روابط عمومی، انتقال پیام به مخاطب است؛ رپورتاژ آگهی در رسانه‌هایی که شانس دیده شدن بیشتری برای محتوای ارسالی ما دارند، مانند رپورتاژ در زومیت ، دیجیاتو ، کلیک ، تکراتو و آی تی ایران و سایر رسانه‌های حوزه‌ی فناوری مزیت بیشتری برایشان دارد.

 

کمپین رسانه‌ای چیست؟

کمپین رسانه‌ای مطلب یا محتوایی ارزشمند، مرتبط و متناسب با بیزنس شما است که به زبان رسانه‌ای توسط شما با توجه به تقویم رسانه‌ای و برنامه‌ریزی بازاریابی سالانه در راستای کمپین‌های 360 درجه شما تحلیل، نیازسنجی، ایده‌یابی، برنامه‌ریزی و نگارش می‌شود.

این محتوا به صورت مستمر تولید و در بستر اینترنت مثل خبرگزاری‌ها، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی و غیره توزیع و منتشر می‌شود.

 

مزایای رپورتاژ آگهی در رسانه‌های فناوری

بسیاری از رسانه‌ها هستند که حالت وبلاگ دارند. اخبار و مقالات در آن‌ها به‌صورت پشت سر هم در یک ستون مشخص منتشر می شود. اینکه بسیاری از ورودی آن‌ها به‌صورت Direct و مستقیم است نیز یک مزیت بسیار عالی محسوب می‌شود؛ چراکه محتوای کسب‌وکارها احتمال دیده‌شدن بیشتری دارند.

بسیاری از رسانه‌های فناوری این ویژگی را دارند. صفحه‌ی اصلی رسانه‌هایی همچون زومیت ، دیجیاتو ، کلیک ، تکراتو و آی‌تی ایران به‌این صورت است و اخبار به‌ترتیب و پشت سر هم قرار می‌گیرند. این باعث می‌شود اخبار کسب‌وکارها بازدید بیشتری داشته باشند و یک مزیت بزرگ برای کسب‌وکارها محصوب می‌شود.

در این رسانه‌ها انتخاب یک عنوان مناسب و جذاب و همچنین تولید یک محتوا مرتبط با مخاطب آن رسانه می‌تواند اثربخشی آن کمپین را دوچندان کند.

البته اثربخشی محتوای کسب‌وکارها بر مخاطبان آن رسانه در صورتی صدق می‌کند که محتوا و جنس آن کسب‌وکار و رسانه هم‌خوانی داشته باشد. قبل از شروع کمپین باید در نظر گرفته شود که انتشار خبر غیر مرتبط، برای مخاطبان آن رسانه جذابیت ندارد و شانس باز و خوانده شدن محتوا شدیدا کاهش پیدا می‌کند.

اخبار رسمی با دسترسی به شبکه‌ی بزرگی از برترین و پربازدیدترین رسانه‌های فناوری ایران، امکان ایجاد کمپین رسانه‌ای  و درج رپورتاژ خبری را فراهم کرده است. همچنین پکیج‌هایی را فراهم کرده تا صاحبین کسب‌وکار، متخصصان روابط عمومی و کارشناسان بازاریابی بتوانند کمپین رسانه‌ای خود را به‌راحتی در این رسانه‌ها اجرا کنند.

مشاهده‌ی بسته‌های فناوری

 

اخبار رسمی با تجربه‌ی اجرای بیش از ۳۰ هزار کمپین رسانه‌ای موفق، تجربه‌ای بسیار عالی در اجرای اثربخش‌ترین کمپین‌های رسانه‌ای و روابط عمومی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره‌ی تخصصی با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 02122886635

فرم درخواست مشاوره