نمایشگاه مطبوعات با تمام اتفاقات خوب و خاطرات زیبایی که رقم زد به اتمام رسید. اخبار رسمی به عنوان اولین و تنها نیوز وایر بین‌المللی ایرانی، برای اولین بار در این نمایشگاه حضور به هم رساند. معمولا  شرکت‌هایی که برای اولین بار در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند، بدلیل نداشتن تجربه، حضور کم رنگی خواهند داشت. اما اخبار رسمی با تکیه بر تجربه و تیم حرفه‌ای خود و همچنین ایجاد ارتباطات موثر، توانست به عنوان یکی از پرقدرت ترین و قوی ترین حاضرین در نمایشگاه قلمداد شود.

گواهی این ادعا حضور افراد برجسته سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در غرفه اخبار رسمی و برگزاری جلسات موثری بود که به بهبود و گسترش فعالیت‌های اخبار رسمی منجر خواهد شد. در این جلسات رجل سیاسی و رسانه‌ای مطرح از نزدیک با نحوه کار و فعالیت ما آشنا شدند که همین بابی برای شروع همکاری مستقیم با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی شد. اخبار رسمی با خدمات گسترده‌ای که دارد، بازوی رسانه‌ای پرقدرتی برای سازمان‌های متعدد در زمینه روابط عمومی خواهد بود.

همچنین در طول برگزاری نمایشگاه، مسابقه اینستاگرامی #خبرسازشو با حمایت مالی چیلیوری، نوار و پوشاک هیراد توسط اخبار رسمی برگزار شد. دوستان و همراهان نمایشگاه مطبوعات با گرفتن عکس و آپلود آن با هشتگ #خبرسازشو، در مسابقه شرکت می‌کردند. در هر روز سه عکسی که بیشترین لایک را گرفته بودند، جوایز خود را در غرفه اخبار رسمی دریافت می‌کردند. در اینجا می‌توانید فید مستقیم و زنده خبرسازشو را مشاهده کنید.