عکاسی و ثبت لحظات تبدیل به یکی از عادت‌های روزانه مخاطبان و کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است. به همین خاطر و به مناسبت شروع نمایشگاه مطبوعات و حضور اخبار رسمی در آن، قصد داریم مسابقه عکاسی اینستاگرامی را با هشتگ «#خبرسازشو » و موضوعیت آزاد برگزار کنیم.

مسابقه اینستاگرامی خبرسازشو همزمان با شروع نمایشگاه مطبوعات در تاریخ 14 آبان ماه 95 آغاز خواهد شد. این مسابقه به مدت هفت روز و تا اختتامیه نمایشگاه یعنی روز 21 آبان در مصلای تهران ادامه خواهد داشت. طی اجرای مسابقه، در هر روز به سه برنده اول جوایز ارزنده‌ای اعطا خواهد شد.

برای شرکت در مسابقه ابتدا حساب کاربری اخبار رسمی در اینستاگرام را دنبال کنید. بعد عکس خود را گرفته و با هشتگ #خبرسازشو روی اینستاگرام آپلود کنید. در پایان هر روز به سه عکسی که بیشترین لایک را دریافت کرده باشند، جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد (البته لایک واقعی). 

شما می‌توانید با حال و هوای نمایشگاه و یا موضوعات مرتبط با رسانه و مطبوعات از لحظات مختلف و جذاب و همچنین وقایع مختلفی که در این حوزه‌ها رقم می‌خورند عکس بگیرید و با هشتگ #خبرسازشو روی اینستاگرام آپلود کنید. برای دریافت لایک بیشتر و کسب رتبه‌های بالاتر از دوستان خود دعوت کنید تا عکس‌های شما را لایک کنند. بهتر است برای این کار دوستان خود را روی عکس‌ها منشن کنید.

 

جوایز مسابقه 

 

نفر اول: اعتبار 100 هزار تومانی برای سفارش غذا از چیلیوری، اشتراک 1 ساله برای استفاده از وبسایت نوار

نفر دوم: اعتبار 75 هزار تومانی برای سفارش غذا از چیلیوری، اشتراک 6 ماهه برای استفاده از وبسایت نوار

نفر سوم: اعتبار 50 هزار تومانی برای سفارش غذا از چیلیوری، اشتراک 3 ماهه برای استفاده از وبسایت نوار

 

برندگان محترم بعد از تماس ما می‌توانند جوایز خود را در غرفه اخبار رسمی واقع در طبقه دوم شبستان مصلای تهران غرفه شماره 19 دریافت کنند. جوایز این مسابقات با حمایت مالی چیلیوری و نوار به برندگان محترم اعطا خواهد شد. شایان ذکر است که جوایز در ساعت 19:30 دقیقه همان روز به برندگان اهدا خواهد شد.

 

اخبار رسمی در اینستاگرام

 

درباره چیلیوری: چیلیوری به وجود آمده که سفارش غذا را سریع‌تر و راحت‌تر کند. ما مجموعه‌ای از بهترین و مناسب‌ترین رستورانهای تهران را کنار هم جمع کرده‌ایم و منوی به‌روز و متنوعشان را با تصویر غذاها به شما نشان میدهیم؛ شما کافی است انتخاب کنید، سفارش بدهید و در کوتاهترین زمان ممکن نوش جان!

چرا باید با چیلیوری غذا سفارش دهید؟ چون چیلیوری خیلی ساده است، سریع و چابک است و بدون شک با ما بیشتر خوش میگذرد.

 

درباره نوار: نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب‌ها، دانستنی‌های مفید زندگی و کسب و کار و هر چیز خوب دیگری را برای شما شنیدنی و جذاب می‌کند. اینگونه شما می‌توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتاب‌های صوتی، یاد بگیرید، شگفت زده بشوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، توی مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت‌ها، موقع رسیدگی به کارهای خانه، قبل از خواب و یا هر وقت دیگری می‌توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید.

 

 

فید آنلاین هشتگ #خبرسازشو از اینستاگرام

[wdi_feed id="1"]