در این مقاله قصد داریم با معرفی پلتفرم رپورتاژ آگهی رایگان اخبار رسمی، شما را در فرایند نگارش رپورتاژ اگهی یاری کنیم. شما با استفاده از خدمت رپورتاژ آگهی رایگان می‌‌توانید رپورتاژ خبری بنویسید و آن را منتشر کنید. البته این تمام ماجرا نیست. استفاده از سرویس رپورتاژ آگهی رایگان اخبار رسمی دارای مزایای دیگری است که در این مقاله از سری مقالات آشنایی با رپورتاژ آگهی به آن خواهیم پرداخت.

 

گام های رپورتاژ آگهی رایگان

انتشار رپورتاژ آگهی رایگان

توزیع و انتشار رپورتاژ آگهی در اخبار رسمی تنها با چند گام ساده میسر خواهد بود. شما می‌توانید این گام‌ها را به صورت عملی در وبسایت اخبار رسمی انجام دهید.

گام اول: ایجاد دفتر روابط عمومی آنلاین

در سایت ثبت نام کنید و بصورت رایگان از دفتر روابط عمومی آنلاین برخوردار شوید. برای استفاده از امکانات می‌بایست پروفایل خود را تکمیل کنید. با ارائه اطلاعاتی نظیر نام کسب و کارتان، نام حقوقی کسب و کار، حوزه فعالیت و لوگو دفتر آنلاین روابط عمومی شما آماده کار است.

گام دوم : تولید خبر و محتوا

در صفحه پیشخوان خود روی گزینه دوم "مطلب جدید " کلیک کنید  و "ارسال مطلب" را انتخاب کنید. در این مرحله شما با ابزاری که در پلتفرم اخبار رسمی در اختیارتان قرار گرفته است، می‌توانید رپورتاژ خبری خود را نگارش کنید. در این بخش 18 قالب خبری به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد تا با آن‌ها یک خبر استاندارد تهیه کنید.

 

حتما بخوانید:  چگونه از پتانسیل روابط عمومی برای مواجهه با بحران‌ها بهره بگیریم؟

 

 این قالب ها به این صورت هستند که با پر کردن چند جای خالی می‌توانید یک خبر آماده داشته باشید. همچنین واحد پشتیبانی خبر وبسایت اخبار رسمی در بخشی  با عنوان "71 ایده خبرساز" قالب‌های را برای ایده های خبری شما در نظر گرفته است. تیم تحریریه و پشتیبانی اخبار رسمی در تمام این مراحل یاری‌رسان شما خواهد بود و علاوه  بر قالب‌های آماده، به صورت رایگان در تمام این مراحل در کنار شما هستند.

گام سوم: انتشار خبر

محتوای خبری که در مرحله تهیه کردید را در اخبار  رسمی منتشر کنید. شما با انتخاب "کمپین پایه" می‌توانید بدون هزینه خبرهایتان را در اخبار رسمی منتشر کنید. کمپین پایه دقیقا همان رپورتاژ آگهی رایگان است که شما با استفاده از آن می‌توانید تمرینات خود را شروع کنید.

با  انتخاب "کمپین پایه" چه بدست خواهم آورد ؟

کمپین تبلیغاتی رسانه ای

اولین مزیت کمپین پایه، رایگان بودن آن است که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آن، شروع به تمرین کنید و خبری خوب آماده کنید. دیگر مزیت کمپین پایه، انتشار دائمی در رپورتاژ در گوگل نیوز است. علاوه بر این، شما در اخبار رسمی صفحه‌ای اختصاصی خواهید داشت و تمام رپورتاژ آگهی هایتان در آن صفحه قرار خواهد گرفت.
تمام خبرهای ارسالی در پلتفرم اخبار رسمی در صفحات اجتماعی متعلق به پایگاه خبری منتشر خواهد شد. همانطور که بالاتر هم گفتیم آموزش و پشتیبانی آنلاین را در تمام مراحل خواهید داشت.

در این سرویس ها  استانداردهای رسانه ها و ویرایش اصولی اجزای خبر رعایت می‌شود تا در نتیجه خبری جذاب و استاندارد تولید شود.

اخبار رسمی به عنوان اولین پلتفرم توزیع و انتشار خبر و محتوا، بصورت تخصصی بر روی ابزارهای کارآمد روابط عمومی در حال فعالیت است. شما با استفاده از سرویس رپورتاژ آگهی رایگان این وبسایت علاوه بر اینکه با نگارش رپورتاژ آشنا و به مرور زمان حرفه‌ای می‌شوید، این امکان را دارید تا با استفاده از رپورتاژ آگهی رایگان خود مشتری جلب کنید.

اما اگر قصد دارید رپورتاژ آگهی رایگان خود را به صدر اخبار قرار دهید و برای آن هزینه کنید، به شما توصیه می‌کنیم تا سایر کمپین‌‌های اخبار رسمی را بررسی کنید. پلتفرم اخبار رسمی با ارائه محتوای دقیق و کاربردی به شما اطلاعات دقیقی از موفقیت رپورتاژ شما ارائه می‌کند. این کمپین‌ها عبارتند از:

 • کمپین اقتصادی
 • کمپین پیشرفته
 • کمپین ویژه

  اگر بخواهیم به طور خلاصه تفاوت کمپین پایه را به کمپین‌های بالا را ذکر کنیم، به موارد زیر خواهیم رسید:
 • ویرایش املایی و نگارشی
 • عکس بیشتر در مطلب
 • نمایش در ویترین های محتوا
 • انتشار تضمینی رپورتاژ آگهی در رسانه ها
 • ارسال هدفمند در حوزه های خبری و جغرافیایی منتخب شما
 • گزارش آنلاین بازخورد

 

جمع بندی

با توجه به معیار اثربخشی، بسیاری از روش‌های تبلیغاتی روز به روز در حال کاهش اثرگذاری هستند. رپورتاژ خبری به عنوان یکی از روش‌‌های تبلیغاتی، راهکاری موثر در حوزه بازاریابی است که در عصر حاضر استفاده از آن در بین بسیاری از برندهای بزرگ رو به افزایش است.

در این راه استفاده درست و موثر از رپورتاژ آگهی رایگان می‌تواند ویژگی‌هایی از قبیل صرفه‌جویی در هزینه‌ها، قدرت رسانه‌ای، قدرت رقابتی بیشتر و مقابله با بحران ها را برای شما به همراه داشته باشد.
نگارش رپورتاژ آگهی همانند نگارش سایر متون نیازمند مهارت است. به همین دلیل برای اینکه بتوانیم همانند یک نویسنده‌ی حرفه‌ای بتوانیم بنویسیم باید بسیار تمرین کنیم.با استفاده از خدمت رپورتاژ آگهی رایگان اخبار رسمی می‌توانید اولین گام را در مسیر نگارش رپورتاژ آگهی بردارید و به کسب‌وکار خود رونق دهید.