نیوز وایر (رابط رسمی خبر) در دنیای تازه ارتباطات، نقش پیشروانه و حیاتی دارد که متاسفانه تا کنون در ایران جدی گرفته نشده بود. توزیع و انتشار مطالب و مباحث مطبوعاتی دررسانه های خبری اصلی دنیا توسط این مراکز انجام می‌شود و تا کنون ایران، دراین حوزه فعالیت خوبی نداشته است.

اما حالا، اخباررسمی مدتی است که فعالیت رسمی خود را به عنوان نخستین نیوز وایر بین المللی ایرانی آغاز کرده و به صورت رسمی با نیوز وایرهای معتبرخارجی ارتباط تنگاتنگی دارد. اخباررسمی، اولین نیوز وایر بین المللی ایران، یک پلت فرم آنلاین رسانه ای است که امکانات ویژه‌ای را برای شما و کارهای خبریتان فراهم می کند.

در حال حاضر بیش از 1100 شرکت، 1250 خبرنگار و 680 رسانه در این پلت‌فرم ایرانی عضو شده‌اند و شما هم به این جمع دعوت شده اید.

 

ارتباط خبرنگاران با اخبار رسمی و مزایای آن

 

اخبار رسمی ابزار مطلوب خبرنگارانی است که می خواهند از تمام جزئیات و اخبار رسمی حوزه های خودشان مطلع باشند. پلت‌فرم آنلاین اخبار رسمی، با 1250 خبرنگار عضو در سراسر ایران، هر روز اخبار سازمان‌ها، نهادها و شرکت ها را در حوزه های مختلف به دید آنها رسانده و به سادگی خبرنگاران را از حوزه های دلخواهشان مطلع می‌کند.

بد نیست مزایایی که شما خواهید داشت را بدانید:

 

1 - اطلاع از اخبار هزاران بخش فعال خبر ایران (در حوزه شرکت‌ها، نهادها، سازمان‌ها و بخش‌های غیر دولتی و دولتی در دسته بندی کسب و کارهای اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی، ورزشی و سبک زندگی)، رخدادهای مراکز، اماکن و رویدادهای مرتبط برای پوشش خبری حوزه فعالیتتان.

2 - دعوت به رویدادهای رسمی، جشنواره‌ها، همایش ها و رونمایی شرکت‌های مطرح ایران

3 - حضور در مراسم های رونمایی

4 - دریافت نمونه های تولیدی شرکت‌ها و خدمات گیری اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان مصرف کنندگان

5 – بهره‌گیری از دوره های آموزشی رایگان اخبار رسمی در حوزه رسانه و خبر (با مدارک رسمی و معتبر)

6 - امکان استفاده از بازار کار حوزه رسانه و حضور در اتاق خبرنگاران رسمی «اخبار رسمی» (ما همیشه برای شما شغل فراهم می کنیم)

7 - دریافت بسته های خبری دسته بندی شده و خلاصه به صورت روزانه

8 - درآمد زایی معتبر و دایمی درهمکاری با اخبار رسمی و دادن مشاوره به شرکت های معتبر (در کلینیک رسانه اخبار رسمی)

 

برای همکاری کردن چه باید انجام بدهید؟

 

اگر مایل به همراهی با اولین نیوز وایر ایرانی هستید، همین امروز به ما بپیوندید و در این مسیر برای خود فرصت های تازه بسازید و منتشرکننده خبرهای خوب و هیجان انگیز ما برای خود باشید.

 

گام اول:اگر در پنل های ما عضو نیستید به اخبار رسمی بیایید و به رایگان ثبت نام کنید .

ثبت نام خبرنگاران

 

گام دوم: به وب سایت خبری ما رفته و هر روز از تازه ترین رخدادها مطلع شوید.

وب سایت خبری اخباررسمی

  

گام سوم :برای سهولت کار و ارتباط با بخش های مختلف اخبار رسمی از طریق تلگرام با ما همراه شوید.

گروه تلگرامی خبرنگاران و روابط عمومی ها