اگر اجازه بدهید محتوای همیشه سبزتان با یک بار پست شدن روی وبلاگ بین انواع اطلاعات رنگارنگ روی اینترنت گم شود تولید محتوای همیشه سبز هیچ ارزشی برای شما ایجاد نخواهد کرد. با اندکی توجه بیشترین استفاده را از محتوای تولید شده تان کنید.

به جای اینکه بگذارید محتوای همیشه سبزتان در بین مطالب وبلاگ گم شود یک منوی «پست های پرطرفدار» در حاشیه وبلاگتان باز کنید تا محتوای سبزتان در آنجا به نمایش در آید. توجه داشته باشید که محتوای سبز نیز مانند دفترکارتان هر از گاهی نیاز به ایجاد رنگ و بویی نو دارد. بنابراین باید بعد از مدتی دستی به سر و روی آن بکشید و برای مثال بعضی لینک های درون متن یا اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را بازبینی کنید، تاریخ انتشار را اصلاح کنید و CTAها (فراخوان برای اقدام) را با انگیزه های جدید به روز کنید. برای کاستن از حجم این اصلاحات باید در هنگام تهیه محتوای همیشه سبز توجه داشته باشید که از آمار و ارقام و اطلاعات مربوط به تکنولوژی های نو که به سرعت تغییر می کنند استفاده نکنید.

در اقتصادی که بودحه بازاریابی آن هر روز کم تر می شود و کسب و کارها سعی می کنند با امکانات کمتر کارهای بیشتری انجام دهندسرمایه گذاری بر روی محتوای همیشه سبز در استراتژی های بازاریابی یک سرمایه گذاری عاقلانه به نظر می آید. این روش را امتحان کنید تا رشد ترافیک وبسایتتان و بهبود موقعیت آن را در موتورهای جستجو شاهد باشید.