گذر از عصر فناوری اطلاعات و در دسترس قرارگرفتن ابزارها و مجموعه های چند رسانه ای باعث شده است برقراری ارتباط با مخاطبان سهل تر و حرفه ای تر شود. از سوی دیگر تحقیقات ثابت کرده اند که بیشتر افراد با عکس و ویدیو ارتباط بهتری برقرار می کنند بنابراین لازم است شرکت ها نیز در تولید محتوای ویژه بازاریابی از این فرصت بهترین استفاده را کنند.

 یادگیری 65 درصد ما از طریق دیدن و تماشا کردن است. بنابراین کسب و کارها باید راهی برای برقراری ارتباط با این جمعیت حداکثری پیدا کنند.
تحقیقات نشان می دهد نرخ تولید لید ویدئوهای معرفی محصول بیش از 33 درصد است. در واقع اگر ویدئوها درست ساخته شوند می توانند افراد را درگیر کنند و برای انجام اقدامات مورد نظرمان انگیزه ایجاد کنند.
 لازم نیست ویدیوهایی که در مورد محصولات یا خدمات شما هستند طولانی یا پیچیده باشند همچنین ابزارهایی مانند Animoto هر روز این کار را ساده تر می کنند.
استفاده از این پلتفرم آنلاین برای ساخت ویدیوهای تا 30 ثانیه رایگان است و برای تولید ویدیوهایی با مدت زمان کمتر از 10 دقیقه تنها 30 دلار در سال است.
اپلیکیشن اندروید و IOS هم برای Animoto موجود هستند و شما می توانید حتی بر روی موبایل خود با کمک این اپلیکیشن ها ویدیوهایی با ظاهری حرفه ای بسازید.

 

استفاده از ویدیو برای ارتباط با مخاطبان