پیش‌تر و در نوشته‌های قبل درمورد ویژگی‌ها و ابزار اخبار رسمی صحبت کرده‌ایم. حال قصد داریم تا مزایای استفاده از این ابزارها را بطور کامل برای شما بازگو کنیم تا بتوانید بیشترین بهره را از آنها ببرید. در این نوشتار یکی از منحصربه فردترین این ابزارها با نام پایش رسانه‌ای را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بیشتر بازده از آن را کسب کنید. با ما همراه باشید.

 

پایش رسانه‌ای چیست؟

 

پایش رسانه‌ای یکی از بخش‌های تخصصی پنل کاربری اخبار رسمی است که به شما اجازه می‌دهد تا وضعیت انتشار اخبار خود در تمام وبسایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی را مورد بررسی قرار دهید. سرویس پایش رسانه‌ای اخباررسمی تنها سرویس موجود در کشور است که به شما اجازه می‌دهد تا انتشار اخبار خود در شبکه‌های اجتماعی را هم بررسی کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در وبسایت، از طریق نوار ابزار سمت راست وارد قسمت پایش و بازخورد شوید. در این قسمت می‌توانید در بازه‌های زمانی مختلف کلمات کلیدی مورد نظر خود را که قبل‌تر توسط شما انتخاب شده، در سطح وب را مشاهده کنید. در واقع سیستم پایش رسانه‌ای به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید در چه وبسایت، وبلاگ و یا حتی شبکه‌های اجتماعی در مورد کلمه کلیدی مورد نظر شما صحبت شده و مطلب منتشر شده است.

با تنظیم نام شرکت خود به عنوان یک کلمه کلیدی در پایش رسانه‌ای متوجه خواهید شد کجاها در مورد شما مطلب منتشر شده و دیگران در شبکه‌های اجتماعی مختلف در مورد  شما چه می گویند.

پایش خبری ابزاری است که به کمک آن می‌توانید موج خبری ایجاد کنید، یا بازخوردهای منفی از شرکت خود را فهمیده و از طریق روابط عمومی آن را تبدیل به موج مثبت کنید تا آثار بد آن از بین برود. با این خدمت ارزنده خواهید توانست تا نقطه نظرات منتشر شده در مورد مطالب مورد نظر خود را گردآوری کرده و از آن در جهت بهبود اوضاع اقتصادی و دریافت دید کلی نسبت به کسب و کار خود استفاده کنید.

 

در زیر می‌توانید بخشی از گزارش پایش خبری با انتخاب کلیدواژه «اخبار رسمی» را مشاهده کنید:

 

پایش-اخباررسمی