بعد از انتشار نسخه اخیر نرم افزار اخباررسمی در آذرماه سال 94، تیم تحقیق و توسعه نرم افزار، تغییرات عمده‌ و بنیادینی در جهت بهبود تجربه کاربری و ایجاد فرصت های جدید برای سهولت انتشار اخبار کسب و کارها بوجود آورده‌اند. در ادامه قصد داریم برای شما این قابلیت‌ها را بازگو کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

افزایش تعداد خبرهای رایگان از 2 عدد به 30 عدد در ماه

 

در نسخه پیشین اخباررسمی هر شرکت در ماه تنها می توانست 2 خبر رایگان را در پایگاه اخباررسمی منتشر کند. اما در این نسخه این قابلیت به کاربران داده شده تا در هرماه بتوانند 30 خبر رایگان را منتشر کنند. کاربران و شرکت های محترم می توانند 30 خبر خود را بصورت یکجا در یک روز و یا با تقسیم بندی‌های مشخص در ماه انتشار دهند. این فرصت به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید اخبار خود را هرچه بیشتر و بهتر در پایگاه پربیننده خبری اخباررسمی منتشر کنید.


اضافه شدن قابلیت پیش نمایش

01
در نسخه جدید نرم افزار، قابلیت پیش نمایش برای کاربران فعال شده است. با این قابلیت می‌توانید پس از نوشتن خبر و تکمیل جزئیات آن و پیش از انتشار، نحوه نمایش آن را در سایت مشاهده کنید. پیش نمایش باعث می‌شود تا شما بتوانید تجربه کاربر از دیدن خبر خود را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و نارسایی‌های احتمالی خبر و عکس را برطرف سازید.

 

اضافه شدن قسمت فاکتورها

02

شما می‌توانید در این قسمت فاکتورهای صادرشده، پرداخت شده و پرداخت نشده خود را براساس تیترهای خبری خود در بازه‌های متفاوت زمانی مورد بررسی قرار دهید. با استفاده از این بخش، مدیریت فاکتورها برای کاربران به سهولت انجام خواهد شد.

 

تغییرات بنیادین در قسمت پایش خبری

 

پایش خبری یکی از بخش‌های تخصصی پنل کاربری است که به شما اجازه می‌دهد تا وضعیت انتشار اخبار خود در تمام وبسایت ها و یا شبکه‌های اجتماعی مورد بررسی قرار دهید. سرویس پایش خبری اخباررسمی تنها سرویس موجود در کشور است که به شما اجازه می‌دهد تا انتشار اخبار خود در شبکه‌های اجتماعی را هم بررسی کنید.
03-Report
در تغییرات جدید این سرویس، شما می‌توانید بطور مجزا هم نام برند خود در اخبار و نوشته های موجود در سطح وب را ببینید و هم از نحوه انتشار خبر خود در سطح اینترنت باخبر شوید. شما برای مشاهده نحوه انتشار برند خود در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی باید به قسمت پایش و بازخورد حساب کاربری مراجعه کرده و آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

04
همچنین برای مشاهده نحوه انتشار و تعداد بازدیدهای خبری که از طریق ابزارک (ویجت) اخباررسمی در سایت‌های مختلف منتشر می شوند، می توانید با مراجعه به صندوق مطالب و کلیک روی مطالب منتشر شده وارد صفحه‌ای شوید که از طریق آن به سرفصل گزارش‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد، انتشار و نمایش خبرهای خود را بررسی کنید.

 

اضافه شدن بخش نگاه کلی
05

در قسمت اخبار منتشر شده سرفصل نگاه کلی اضافه شده است. در نگاه کلی می ‌توانید از روند انتشار یاعدم انتشار و وضعیت خبر خود مطلع شوید.

 

امکان توزیع خبر در رسانه‌ها پس از انتشار در پایگاه خبری اخباررسمی

06

در نسخه قبلی نرم افزار شما نمی توانستید بعد از انتشار خبر در سایت فرمان دیگری برای انتشار و توزیع آن در پایگاه های دیگری خبری را درخواست کنید. اما در نسخه جدید ما این قابلیت را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید حتی بعد از انتشار رایگان، پلن خود را ارتقا داده و درخواست انتشار همان خبر در رسانه‌های مورد نظر را ابلاغ بفرمایید.

 

همچنین در نسخه جدید تلاش شده تا با بهبود عملکرد و افزایش قابلیت کاربردپذیری، تجربه بهتری در استفاده از نرم‌افزار اخباررسمی برای کابران به ارمغان آورده شود.