این‌روزها رویدادهای بسیار زیادی برگزار می‌شود. دورهمی‌ها‌، همایش‌ها و کارگاه‌هایی در استان‌های بزرگ ایران و شهرستان‌ها در حال برگزاری است که به توسعه‌ علم و تجربه، شبکه‌سازی و حتی کاریابی و اشتغال‌زایی کمک می‌کند. تعداد زیادی از این رویداد به‌دلیل اینکه سابقه‌ زیادی دارند معمولا شلوغ هستند و مخاطبان از آن استقبال زیادی می‌کنند.

در کنار این رویدادهای شلوغ و معروف، رویدادهایی هستند که در ابتدای راه خود قرار دارند. مشارکت‌کننده‌ زیادی ندارند و در شبکه‌های اجتماعی از آن‌ها حرفی زده نشده است.

اخبار رسمی تمایل دارد تا در راستای توسعه‌ برگزاری رویدادهای این‌چنینی که در ادامه به اشتراک علم و تجربه‌ مخاطبان خود کمک می‌کنند، از این رویدادها حمایت کند.

اگر شما برگزار کننده‌ی یک کارگاه آموزشی، دورهمی و همایش هستید و به بیشتر دیده شدن نیاز دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید.

 

ظرفیت‌های اطلاع رسانی اخبار رسمی

اخبار رسمی دارای شبکه‌ بزرگی از مخاطبان متخصص و علاقه‌مند به روابط عمومی، بازاریابی، برندسازی و بازاریابی دیجیتال است. معمولا مخاطبان ما از اطلاع‌رسانی‌هایی در این حوزه استقبال می‌کنند. ما نیز تصمیم داریم در راستای حمایت خود از این رویدادها در جهت بیشتر دیده‌شدن و افزایش مشارکت‌کنندگان رویدادهای مختلف این امکان را در اختیار آنها قرار دهیم تا از این ظرفیت مناسب در راستای اهداف خود بهره‌ مطلوب را ببرند.

ظرفیت‌های اخبار رسمی شامل دو بخش شخصی و خدمت انتشار و توزیع محتوای اخبار رسمی است که هر کدام مخاطبانی با ویژگی‌های مختلف را داراست.

در بخش رسانه‌های شخصی می‌توان صفحات اخبار رسمی در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، توییتر، لینکدین و کانال تلگرام)، شبکه‌ بزرگی از مشترکان ایمیلی، بازدیدکنندگان وبلاگ و پایگاه خبری اخبار رسمی را نام برد.

در بخش رسانه‌های پولی می‌توان از بیش از 2500 رسانه نام برد که امکان انتشار محتوا توسط اخبار رسمی در آن‌ها وجود دارد. برای اطلاع از این رسانه‌ها و بررسی قیمت‌ها وارد پنل کاربری خود در اخبار رسمی شوید.

 

حامی خبری

 

حمایت اخبار رسمی از رویداد شما

اخبار رسمی از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی خود برای حمایت از رویدادها استفاده می‌کند. این رویدادها می‌توانند فقط در زمینه‌ای باشند که مخاطبان اخبار رسمی به آن علاقه دارند و یا متخصص آن هستند. این زمینه‌ها شامل رویدادهای حوزه‌ روابط عمومی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و محتوایی، برندسازی، خبرنگاری و رسانه هستند. اگر رویداد شما در موارد گفته شده، است شما را به مطالعه‌ ادامه‌ی این مطلب دعوت می‌کنیم.

 

اخبار رسمی در 3 بخش از رویدادها حمایت می‌کند. برای هر کدام از این 3 بخش مزایایی در نظر گرفته شده و چارچوب مشخصی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

حمایت عادی

درصورتی که برگزار کننده‌ رویداد هستید، خبر برگزاری رویداد خود در پایگاه خبری اخبار رسمی منتشر کنید. پس از انتشار خبر یک ایمیل با موضوع «حمایت عادی از رویداد [نام رویداد]» به آدرس marketing [at] akhbarrasmi.com ارسال کنید و یا این خبر را همراه با لینک به سایت در شبکه‌های خود منتشر کنید. اخبار رسمی این محتوا را در شبکه‌های اجتماعی خود به‌ اشتراک خواهد گذاشت.

اخبار رسمی در قبال این حمایت درخواستی از شما نخواهد داشت.

 

حمایت معنوی اخبار رسمی از رویدادها

در صورتی که رویداد شما در مواردی که قبلا گفتیم است و تمایل داشتید تا از ظرفیت‌های تبلیغاتی خود برای درج لوگوی اخبار رسمی استفاده کنید؛ ما تمایل داریم تا به‌صورت ویژه‌ای به شما در استفاده از رسانه‌ها و روابط عمومی مشاوره رایگان دهیم.  همچنین یک خبر از رویداد شما به صورت کاملا ویژه تهیه کنیم و در رسانه‌های خود بازنشر دهیم. علاوه‌ بر این از رسانه‌های اجتماعی اخبار رسمی برای معرفی رویداد شما نیز استفاده خواهیم کرد.

در قبال این خدمات توقع داریم لوگوی اخبار رسمی در جایگاه‌های تبلیغاتی شما حضور داشته باشد و به‌طور مناسبی اعلام کنید که اخبار رسمی حامی معنوی رویداد بوده است.

 

حمایت خبری-رسانه‌ای اخبار رسمی از رویدادها

اگر رویداد ویژه است، این امکان وجود دارد تا علاوه‌ بر حمایت‌های بالا، از خدمت انتشار و توزیع محتوای اخبار رسمی نیز در جهت شناساندن رویداد شما به مخاطب هدفتان، استفاده کنیم. مبلغ هزینه‌‌ کمپین رسانه‌ای، بسته به نوع رویداد متفاوت است.

در قبال این خدمات توقع داریم تا بتوانیم علاوه‌ بر درج لوگو در جایگاه‌های تبلیغاتی، یک کانتر داشته باشیم و بتوانیم گیفت و بروشورهای اخبار رسمی را در اختیار شرکت‌کنندگان رویداد قرار دهیم و بسته‌به نوع رویداد به سایر امکانات دیگر مانند پخش تیزر، پرچم نیز دسترسی داشته باشیم.

 

درصورتی که به یکی از شرایط  حمایت اخبار رسمی از رویداد خود موافق هستید با ما در تماس باشید:

marketing [at] akhbarrasmi.com