نمایشگاه اینوتکس یک رویداد بین‌المللی است که بستر ملاقات و شبکه سازی میان فعالان اکوسیستم بوده و زمینه ملاقات با منتورها، استارتاپهای برتر، شتابدهنده ها، سرمایه گذاران و ... را فراهم می آورد. نمایشگاه، امسال میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه و میهمانانی از 62 کشور مختلف است.

هشتمین دوره این نمایشگاه از روز یکشنبه 19 خرداد لغایت چهارشنبه 22 خرداد 98 در فضایی به مساحت 9000 مترمربع در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، با تکیه بر تجارب قبلی خود، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورها خواهد بود.

یکی از بزرگ‌ترین اهداف استارتاپ‌ها از شرکت در اینوتکس، معرفی خود به شرکت‌کنندگانی است که در نمایشگاه حاضر می‌شوند. استارتاپ‌ها می‌توانند با حضور در این رویداد محصولات و خدمات خود را در معرض دید تعداد زیادی از بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

 

آیا شرکت در اینوتکس برای کسب‌وکار شما کافیست؟

شرکت‌ها برای غرفه‌ی خود در نمایشگاه اینوتکس هزینه‌ی زیادی را تقبل می‌کنند. معمولا هدفشان معرفی خدمات و یا محصولات به بازدیدکنندگان است. اگر هدف از شرکت و برپایی غرفه در نمایشگاه اینوتکس، صرفا دیده شدن توسط بازدیدکنندگان نمایشگاه است؛ نیازی به انجام فعالیت بیشتری ندارند. اما اگر قصد دارند تا صدای استارتاپشان به‌گوش میلیون‌ها نفر از مخاطبان و مشتریان بالقوه در سراسر کشور برسد، به یک راهکار روابط عمومی نیاز دارند.

راهکار روابط عمومی چیست؟

راهکار روابط عمومی برای هر کسب‌وکار با توجه به جایگاهش در بازار و نوع فعالیتش متفاوت است. روابط عمومی می‌تواند شامل انتشار یک مصاحبه، معرفی محصول، تحلیل بازار یا نمایشگاه و یا گزارشی از حضور کسب‌وکار در نمایشگاه باشد. چه تعداد زیادی از مخاطبان که از حضور کسب‌وکارها در نمایشگاه اینوتکس خبر ندارند اما منتظرند تا محتوایی مطابق با نیاز خود را دریافت کنند.

اخبار رسمی چطور به استارتاپ‌ها کمک می‌کند؟

اخبار رسمی به استارتاپ‌‌ها کمک می‌کند تا خبر خود را به گوش میلیون‌ها مخاطب در سرتاسر دنیا برسانند و محتوای خبری شرکت‌ها را در نمایشگاه اینوتکس جمع آوری می‌کند سپس در مرتبط‌ترین و معتبرترین رسانه‌های کشور منتشر و پربازدید می‌کند.

علاوه‌بر این اخبار کسب‌وکار شما را به تعداد زیادی از خبرنگاران حوزه مرتبط ارسال می‌کند و این امکان وجود دارد تا هر یک از این خبرنگاران خبر مربوط به کسب‌وکار شما را در رسانه‌ی خود منتشر نمایند.

 

پکیج‌های اخبار رسمی ویژه اینوتکس

اخبار رسمی برای اینکه در مسیر پیشرفت، کنار استارتاپ‌ها باشد، پکیج‌هایی با 20 درصد تخفیف ویژه نمایشگاه اینوتکس در نظر گرفته است. همچنین مشاوران خبره آماده راهنمایی و اطلاع‌رسانی به مخاطبان محترم نمایشگاه اینوتکس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج‌های رسانه‌ای ویژه اینوتکس و همچنین دریافت مشاوره پس از ورود به لینک زیر اطلاعات خود را وارد نمایید.

 

دریافت اطلاعات بیشتر