امسال، یکی از سخت‌ترین سال‌های ممکن برای تعداد زیادی از کسب و کارها بود. بیشترشان به‌خاطر بحران‌های مختلفی که همه با آن دست و پنجه نرم کردیم، به نتیجه دلخواهشان نرسیدند. به همین دلیل از نظر ما، دو ماه پیش رو تنها فرصت باقی مانده برای درخشش کسب و کارهاست تا با اجرای کمپین‌های اطلاع‌رسانی و فروش، به اهداف خود نزدیک شوند.

راهکار ما برای درخشش کسب و کار شما چیه؟

ما به آینده «امید» داریم و در تلاشیم این امید را به کسب‌وکارهای دیگر نیز منتقل کنیم.
اخبار رسمی در زمستان امسال قصد دارد تا راه‌کار خود را تحت عنوان «کمپین امید» به کسب وکارها ارائه دهد. این کمپین شامل بسته‌های متنوعی از مرحله‌ی آموزش، مشاوره و ایده یابی و تولید محتوا و همچنین توزیع آن‌ها در رسانه‌هاست.
بسته‌های متنوعی که به کسب وکارهای علاقه‌مند کمک می‌کند تا از فرصت باقی مانده‌ خودشان استفاده کنند و قرعه را به نفع خودشان برگردانند، در معرض دید مخاطبان خود در سطح رسانه‌های برتر کشور قرار بگیرند و همچنین هیچ دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

 

فراتر گام بردارید....

با توجه به این که بسته‌های رسانه‌ای شب عید یک راه حل مقطعی هستند، سعی بر این داشتیم تا پکیج کاملی از تمام راه حل‌هایی که دغدغه‌ی مخاطبانمان است را ارائه کنیم.

از این رو بسته‌های ارائه شده شامل بخش‌های آموزش و مشاوره، برنامه‌ریزی و پشتیبانی، تولید محتوا و توزیع و انتشار آن هستند.

لازم به‌ذکر مدت زمان سفارش این بسته‌ها از ۱ بهمن‌ماه تا ۱ اسفند است و تا انتهای سال نیز فرصت دارید کمپین‌های رسانه‌ای خود را اجرا کنید و سهم صدای خود را افزایش دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ این کمپین را دانلود کنید:

دانلود کاتالوگ