پایان هر نیمه سال یکی از مناسب‌ترین فرصت‌ها برای ارائه و انتشار گزارش‌هاست. شرکت‌ها می‌توانند در جهت شفاف‌سازی بیشتر فعالیت‌های خود، اقدامات و دستاوردهایی که در 6 ماه گذشته انجام داده‌اند را منتشر کنند. همچنین می‌توانند اهدافی که برای نیم سال جدید در نظر دارند را به مخاطبان خود معرفی کنند.

در کشورهای مختلف شرکت‌ها وسازمان‌های بزرگ به صورت مستمر گزارش عملکرد خود را به صورت فصلی، شش ماهه و سالانه اعلام می‌کنند. این شفاف سازی باعث کسب اعتماد مخاطبان و مشتریان، ایجاد اعتبار بیشتر و نشان‌دهنده فعال بودن یک برند می‌شود. از سوی دیگر اینگونه گزارش‌ها همیشه مورد توجه رسانه‌ها و خبرنگاران قرار می‌گیرد، زیرا خبرنگاران تمایل دارند گزارش‌های عملکرد و برنامه‌های آتی شرکت‌ها را انعکاس دهند.

در همین راستا اخبار رسمی در نظر دارد تا آمار و ارقام و همچنین دستاوردهایی که در 6 ماه نخست سال 98 دارد را به مخاطبان خود ارائه دهد:

آمار اخبار رسمی

در 6 ماه نخست امسال، یعنی از 1 فروردین 98 تا 31 شهریور 98، 1606 کسب‌وکار در سیستم اخبار رسمی تایید شدند و مجوز پیدا کردند تا اخبار کسب‌وکار خود را در پایگاه خبری اخبار رسمی منتشر کنند. لازم به‌ذکر است که تعداد شرکت‌های ثبت شده بیشتر است اما معمولا تعدادی از شرکت‌ها در این قسمت رد می‌شوند و این آمار صرفا برای شرکت‌های مورد تایید است.

در این مدت 5057 خبر در پایگاه خبری اخبار رسمی منتشر شد؛ حدودا 30 خبر رسمی در روز! این اخبار شامل انتشار رایگان در اخبار رسمی و همچنین کمپین‌های رسانه‌ای اجرا شده توسط تیم اخبار رسمی است.

حتما بخوانید: چگونه یک خبر رسمی بنویسیم؟

 

بسیاری از شرکت‌ها از انتشار اخبار خود بازخورد خوبی می‌گیرند. اگر هدف اصلی آن‌ها دیده شدن باشد، پایگاه خبری اخبار رسمی کمک می‌کند تا به خوبی به هدف خود برسند. شاید برای شما جالب باشد که 3 خبر از پربازدیدترین خبرهای اخبار رسمی در مجموع حدود 104,000 بار دیده شدند. میزان بازدید این 3 خبر در پایگاه خبری اخبار رسمی به شرح زیر است:

  • پربازدیدترین خبر: 81117 بار
  • دومین خبر پربازدید: 51129 بار
  • سومین خبر پربازدید: 44474 بار

با این اوصاف پربازدیدترین خبر در پایگاه خبری اخبار رسمی حدود 450 بازدید در روز داشت.

جالب است که بدانید در این 6 ماه، وب سایت و پایگاه خبری اخبار رسمی بیش از 2 میلیون صد هزار بازدید داشته که نسبت به سال گذشته در همین بازه بیش از 100 درصد پیشرفت داشته ایم