آغاز خدمات ویژه روابط عمومی و محتوای اخبار رسمی برای شرکت‌های اصفهانی

اخبار رسمی در راستای گسترش خدمات خود، با شرکت محتواسازان قرارداد نمایندگی عقد کرد. پیرو این قرارداد از این پس محتواسازان در اصفهان نماینده رسمی اخبار رسمی برای ارائه خدمات روابط عمومی و اجرای کمپین رسانه‌ای به شرکت‌های مستقر در اصفهان خواهد بود.

اخبار رسمی، نخستین نیوزوایر ایرانی، در سال جدید با هدف گسترش خدمات خود، تلاش می‌کند نمایندگی‌های جدیدی در سطح ایران داشته باشد.

در راستای این تصمیم، مجموعه محتواسازان نماینده رسمی اخبار رسمی در اصفهان شده است. محتواسازان، شرکتی فعال در حوزه ارائه خدمات تولید محتوا در اصفهان است.

مجید کثیری، مدیرعامل و موسس اخبار رسمی، در خصوص این همکاری گفت: با توجه به این که اصفهان، شهری صنعتی و با پتانسیل بالا در حوزه گردشگری، خدمات و فناوری است، برآن شدیم تا نماینده‌ای مستقر در اصفهان داشته باشیم تا بتوانیم به این جامعه بزرگ صنعتی خدمات مورد نیازشان در حوزه روابط عمومی و اجرای کمپین‌های رسانه‌ای را در سطحی وسیع‌تر ارائه دهیم.

علیرضا شریف منش مدیرعامل محتواسازان، از روزنامه نگاران مجرب اصفهان و فعال در روزنامه نسل فردا است. وی در خصوص نمایندگی اخبار رسمی در اصفهان گفت: با توجه به فضای رسانه ای شهر اصفهان از سویی و همچنین قابلیت های رسانه ای و تکنولوژیک مجموعه اخبار رسمی بر آن شدیم تا خدمات این مجموعه را در استان اصفهان توسعه داده و بتوانیم فرهنگسازی صحیح استفاده از روابط عمومی و اخبار را در بین کسب و کارها ایجاد کنیم.

براساس قرارداد همکاری که بین این دو شرکت بسته شده است، شرکت محتواسازان از اردیبهشت 98 نماینده رسمی اخبار رسمی در اصفهان خواهد بود و دو شرکت نسبت به تعهدات طرفین قرارداد نسبت به هم متعهد خواهند بود.

براساس این قرارداد همکاری، شرکت محتواسازان متعهد شده است که خدمات اخبار رسمی از جمله خدمات روابط عمومی و اجرای کمپین‌های رسانه‌ای را به شرکت‌های فعال در اصفهان معرفی و عرضه کند.

اخبار رسمی، به عنوان نخستین نیوزوایر بین‌المللی ایران و یک راه‌کار برای روابط عمومی موفق کسب‌وکارها، رسالت افزایش سهم صدای شرکت‌ها در رسانه‌ها را دنبال می‌کند که در این راستا، تولید محتوا، توزیع، نشر و پربازدیدسازی محتوا و در نهایت تحلیل و ارزیابی کمپین‌های رسانه‌ای و رپورتاژ را در پلتفرم خود ارائه می‌دهد و به شرکت‌ها کمک می‌کند به شبکه‌ای از 2 هزار رسانه داخلی و بین‌المللی برای انتشار و پربازدیدسازی اخبار و محتوای خود دست یابند.

محتواسازان، نماینده رسمی اخبار رسمی نیز، شرکتی فعال در حوزه ارائه خدمات تولید محتوا در اصفهان است که به کسب‌وکارها؛ محتواهای مورد نیازشان را ارائه می‌دهد.

علاقه‌مندان و صاحبان کسب و کار در اصفهان از این پس می‌توانند برای حضور در اخبار رسمی و بهره‌گیری از خدمات روابط عمومی و اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و رپورتاژ با تلفن 03136614862 و ایمیل [email protected] و سایت محتواسازان به آدرس contentmakers.ir  و شماره تماس 09300799287 و 09103003400 ارتباط برقرار کنند.