«اخبار رسمی» به عنوان حامی رسانه‌ای هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران، کنفرانس خبری این جشنواره را سه‌شنبه گذشته برگزار کرد.

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ ،  توسط شایان شلیله برای اولین بار در ایران، بنیانگذاری و برگزار‌ شد. همچنین راه‌اندازی و تاسیس جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران برای اولین بار ، در سال ۱۳۹۱ توسط میلاد احرامپوش و محسن براتی اتفاق افتاد و هر ساله هزاران اپلیکیشن فارسی و وب سایت، برای کسب عنوان برترسال، در این رقابت‌ها ثبت نام می‌کنند. برگزارکنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره اپلکیشن‌های موبایل از سال ۱۳۹۲ در هم ادغام شدند و امسال حول محور این ادغام، هم‌زمان با هشتمین دوره برگزاری جشنواره، تصمیم جدیدی برای یکپارچه‌سازی دایرکتوری‌های جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران گرفته شد.

 

سه شنبه، ۲۷ بهمن ماه، در ساختمان نماد الهیه،نشست خبری جشنواره وب و موبایل برگزار شد . این نشست خبری با حضور شایان شلیله بنیانگذار جشنواره وب،  میلاد احرام‌پوش بنیانگذار جشنواره موبایل  و رضا الفت‌نسب، دبیر انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی و دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنفرانس خبری می‌توانید «نشست خبری هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد» را در سایت خبری «اخبار رسمی» مطالعه کنید.

 

همچنین شایان ذکر است این کنفرانس مورد توجه خبرنگاران و رسانه ها قرار گرفت که از این میان می‌توان به روزنامه ایران، خبرگزاری ایلنا، سایت آی‌ تی ایران اشاره کرد.