امسال به مناسبت نخستین یلدای قرن جدید، دهه جدید و سال جدید، مجموعه اخبار رسمی برای همه کسانی که در پلتفرم اخبار رسمی دارای اکانت اختصاصی هستند، هدیه ای در نظر گرفته است.
برای استفاده از کد تخفیف یلدایی اخبار رسمی کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به شکلی که در تصویر زیر توضیح داده شده است، هدیه مورد نظر را به مبلغ 200 هزار تومان به حساب تان اضافه کنید.
45 درصد تخفیف برای یک بسته فوق العاده
همچنین برای یک تحول رسانه ای برای کسب و کار شما، در آستانه سال جدید و به مناسبت شب یلدا، یک بسته بسته ویژه شب یلدایی نیز در نظر گرفته ایم که شامل رسانه‌های ایلنا، بهار، تکرارتو، به همراه یک لینک فالو در سایت اخبار رسمی است.
این بسته ارزشمند با 45 درصد تخفیف ویژه ارائه شده است که فقط و فقط با مبلغ 1 میلیون و 400 هزار تومان می توانید آن را خریداری کرده و اهداف رسانه ای کسب و کارتان را در این روزهای پایانی سال محقق کنید.
این یک فرصت ارزشمند برای هزاران کسب و کاری است که در پلتفرم اخبار رسمی حضور دارند. همین‌طور کسب و کارهایی که در سایت اخباررسمی دارای اکانت اختصاصی نیستند می توانند با مراجعه به سایت اخباررسمی به نشانی https://news.akhbarrasmi.com/ حساب کاربری خود را به صورت کاملا رایگان ایجاد کرده و از تخفیف 200 هزار تومان یلدایی ما و همچنین بسته ویژه فوق بهره مند شوند.
فرصت یلدایی اخبار رسمی زمان مناسبی است برای آشتی هزاران کسب و کار همراه و همکار اخبار رسمی، که با استفاده از دریچه کشوده شده به سوی دنیای رسانه های معتبر، محصولات و خدمات خود را به میلیون ها نفر معرفی کنند.
فرصت ها همیشه تکرار نمی شوند. فرصت ارزشمند اخبار رسمی برای رسانه ای شدن کسب و کار خودتان را از دست ندهید.
• وارد پنل اختصاصی خود در اخباررسمی شوید و بسته ویژه یلدا را انتخاب کنید.
• این فرصت را به اطلاع دوستان خود که هنوز به اخبار رسمی نپیوسته اند نیز برسانید.
اعتبار این فرصت تا 10 دی ماه است
برای استفاده از این فرصت رسانه ای فقط تا 10 دی ماه فرصت دارید. ضمن این که تخفیف اعطا شده شامل تمام خدمات موجود در سایت اخبار رسمی است و به چیز خاصی محدود نمی شود.
شگفتانه های اخبار رسمی تا پایان سال ادامه خواهند داشت. پس، در روزها و هفته های پیش رو، بیش از پیش با ما باشید.
برای شروع، همین الان از لینک زیر اقدام کنید:

https://panel.akhbarrasmi.com/account/login/?st=-1