با افزایش کانال‌های توزیع خبر و شبکه انتشار تضمینی، تعداد مخاطبین بالقوه هر کمپین روابط عمومی خبری ویژه در اخبار رسمی، نخستین نیوزوایر ایران، در هر روز به عدد حداقل یک میلیون نفر رسید.

این به این معنا است که  با اجرای یک کمپین خبری ویژه در اخبار رسمی، می‌توانید با یک میلیون نفر از مخاطبان رسانه‌های همکار اخبار رسمی به صورت هدفمند (Targeted) ارتباط برقرار کنید.

کمپین خبری رپورتاژی روابط عمومی در اخبار رسمی

اهمیت اجرای کمپین روابط عمومی خبری:

اجرای مداوم کمپین‌های خبری این روزها به یک ضرورت ارتباطی برای شرکت‌ها تبدیل شده است و اگر یک شرکت به طور مداوم اخبار فعالیت‌ها و رویدادهایش را اطلاع‌رسانی عمومی نکند، مسلما از دید افکار عمومی و مخاطبان بالقوه آن، شرکتی غیرفعال و بدون پویایی است. اجرای مداوم کمپین‌های خبری، راهی است که یک شرکت توسط ابزار روابط عمومی و محتوا، می‌تواند حضور مداوم خود را در این زمینه تضمین کند.»

اخبار رسمی به عنوان نخستین نیوزوایر ایرانی (پل ارتباطی شرکت‌ها و رسانه‌ها) تا امروز توانسته به بیش از 1400 شرکت خدمات خبری و رسانه‌ای ارائه دهد. شبکه توزیع خبر (ارسال هدفمند خبر برای رسانه‌ها و خبرنگاران) به شبکه 2 هزار رسانه‌ای رسیده و شبکه انتشار تضمینی نیز به بیش از 80 رسانه با پتانسیل یک میلیون مخاطب در روز رسیده است. اجرای هر کمپین توسط این شبکه می‌تواند پتانسیل اثرگذاری بر بیش از 1 میلیون مخاطب را در روز اجرا داشته باشد و در آینده نیز به علت ماندگاری اکثر این محتوا در وب، پتانسیل جذب مخاطب از طریق موتورهای جستجو را دارد.

همچنین علاوه بر کمپین ویژه، کمپین‌های تعریف شده و آماده اجرای اقتصادی و پیشرفته اخبار رسمی نیز به پتانسیل مخاطب بالقوه‌ی 100 هزار و 300 هزار مخاطب در روز رسیده‌اند که در صفحه تعرفه کمپین‌های اخبار رسمی جزئیات آنها قابل مشاهده هستند.

 

شبکه توزیع خبری گسترده:

هم‌اینک علاوه بر توزیع خبر هر شرکت در 2 هزار رسانه داخلی، با انتشار تضمینی در حداقل 80 رسانه‌ی شبکه طلایی همکار اخبار رسمی، شرکت‌ها می‌توانند بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را به نسبت سایر روش‌های ارتباطی با مخاطبان داشته و  اثرگذاری وسیعی بر افکار عمومی و بهبود روابط عمومی و برندینگ یک شرکت ایجاد کند.

 

مشاوره و طراحی کمپین خبری اختصاصی:

علاوه بر 3 نوع کمپین خبری از پیش آماده شده برای اجرای سریع، به تازگی بخش طراحی و اجرای کمپین‌های اختصاصی نیز راه‌اندازی شده که مدیران عامل، روابط عمومی و بازاریابی شرکت‌ها می‌توانند با مشاوره یکی از کارشناسان اخبار رسمی، رسانه‌های خاصی را به شبکه انتشار تضمینی خود اضافه و مخاطبان بالقوه خود را افزایش دهند. برای این مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال با ایمیل [email protected] مکاتبه کنید.