ما همواره در اخبار رسمی به دنبال تسهیل فرآیند اعطاء سرویس هستیم تا این خدمات به گونه‌ای ارائه شوند که تمامی کسب‌وکارها به ‌راحتی هرچه تمام‌تر بتوانند از آنها استفاده کرده و در کمترین زمان به هدف خود در ایده‌یابی، تولید و توزیع خبر برسند.

بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل نداشتن تجربه و مهارت کافی و همچنین ناآشنایی با سبک نوشتاری خبر در رسانه‌ها، توانایی لازم برای تولید خبر را ندارند. همین مسئله می‌تواند در انجام فعالیت‌های مربوط به خبرسازی و روابط عمومی آنها وقفه ایجاد کرده و روند پیشرفت کار را با کندی روبه‌رو کند. ما برای جلوگیری از بروز این مشکل اقدام به ایجاد قالب‌های خبری کرده‌ایم که از طریق آنها قادر خواهید بود به‌راحتی و تنها با اضافه کردن چند کلمه خبر خود را ساخته و تولید محتوا کنید.

این خدمت پیش از این از طریق وبلاگ اخبار رسمی ارائه می‌شد، اما برای سهولت هرچه بیشتر کاربران سامانه، قالب‌های خبری را درون پنل قرار دادیم تا شما بتوانید در زمان تولید خبر به‌راحتی محتوای خود را تولید کنید.

البته این قالب با انعطاف پذیری بالایی که دارد به شما اجازه می‌دهد که بتوانید متن را با توجه به موارد مورد نظر خود ویرایش کرده و آن را در نهایت برای انتشار ارسال کنید. این بدان معناست که متن قابلیت اعمال تغییرات از جانب خودتان را خواهد داشت.

ما در اینفوگرافیک زیر نحوه کار و استفاده از قالب‌های خبری را توضیح داده‌ایم. برای استفاده از این خدمت نوین ابتدا رایگان ثبت‌نام کنید و وارد پنل کاربری خود شوید.

قالب های خبری و تولید محتوا