خبرنگاران عزیز و اهالی رسانه سلام، از این که در این بازه زمانی کوتاه از راه اندازی اخبار رسمی همراه ما بوده اید، صمیمانه ممنونیم. در این مدت کم از راه اندازی آزمایشی افتخار این را داشته ایم که بیش از ۱۲۰۰ خبرنگار و فعال رسانه ای در اتاق خبر «اخبار رسمی» ثبت نام کنند تا دریافت کننده اخبار مرتبط با حوزه فعالیتشان باشند.

در این مدت اگرچه هنوز بخش هایی که به خبرنگاران عزیز قول داده ایم راه اندازی نشده اند، اما به سرعت و با تلاش زیاد شبانه روزی در حال کاریم تا بخش های مختلف اتاق خبر را راه اندازی کنیم تا هر خبرنگاری بتواند به طور اختصاصی اخبار حوزه فعالیتش را انتخاب کند و مهمتر از همه اینکه انتخاب کند که چگونه و چه زمانی و از طریق چه ابزاری می خواهد آنها را دریافت کند، مجله خبری حوزه صنایع مورد فعالیتش را دریافت کند و به سرعت در جریان اخبار شرکت ها و بنگاه ها و کسب و کارهای زمینه فعالیتش باشد.

ما سر قول هایمان هستیم، اگرچه مسائل فنی همواره دردسرهایی هم داشته است. البته بخشی از این تاخیر هم به خاطر وسواس بیش از اندازه ما در ارائه بالاترین سرویس ها و خدمات آنلاین ممکن و در سطح جهانی است. سرویس هایی که شاید هیچ آژانس رسانه ای در هیچ جای دنیا نتواند در حد آن را ارائه دهد و به همین جهت باید منتظر بود و دید.

 

خوب خبر خاص ما بعد از مدت ها آپدیت نکردن چیست؟

یکی از مشکلاتی که خبرنگاران در ثبت نام اتاق خبر با آن روبرو بودند، عدم امکان آپدیت کردن اطلاعات خود و حوزه های خبری شان بود. به این معنی که از آنجا که هنوز پنل اتاق خبر برای لاگین در آن آماده نشده، وقتی خبرنگاران یک بار فرم را تکمیل می نمودند دیگر امکان آپدیت سازی آن نبود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا قبل از فراهم شدن امکان لاگین در اتاق خبر، فرمی را در اختیارتان قرار دهیم که دیگر مشکلات فرم قبلی را نداشته باشد، اگرچه ما می بایست اطلاعات این فرم را به صورت تقریبا نیمه دستی وارد اطلاعات اتاق خبر کنیم ولی این زحمت را به جان می خریم تا تکمیل این فرم برای شما ساده تر باشد. البته قیافه این فرم هم به زیبایی فرم قبلی نیست، ولی مهم این است که کار می کند  ;-)

 

فرم ثبت نام اتاق خبر را در لینک زیر کامل کنید:

فرم ثبت نام در اتاق خبر ویژه خبرنگاران و دریافت اخبار موثق حوزه های خبری منتخب

 

پنل اتاق خبر «اخبار رسمی» چه زمانی آماده می شود؟

همانطور که گفتم به سرعت مشغول کار بر روی پنل اتاق خبر با آن همه امکانات برای رسانه ها هستیم. امیدواریم این پنل تا انتهای بهمن ماه در اختیارتان قرار بگیرد. ولی از امکانات آن فعلا سرویس ارسال اخبار سفارشی برایتان راه اندازی شده است و می توانید با تکمیل این فرم، آخرین اخبار موثق کسب و کارها و شرکت های کشور را بر اساس انتخاب حوزه فعالیتتان دریافت نمایید.

 

امکانات اتاق خبر شامل چه مواردی خواهد بود؟

عضویت رایگان اهالی رسانه در اتاق خبر اخبار رسمی که در حال آماده سازی آن هستیم امکانات ویژه زیر را در اختیار خبرنگاران عزیز قرار خواهد داد:

 • دریافت آخرین اخبار رسمی (اخبار مورد تایید شرکت ها) و صنایع مورد انتخاب
 • انتخاب زمان و نحوه دریافت اخبار
 • دریافت رایگان پیامک، ایمیل و فکس اخبار بنابر انتخاب کاربر
 • دریافت مجله ویژه خبری صنایع مورد علاقه به طور هفتگی و ماهانه
 • دریافت دعوتنامه کنفرانس های خبری شرکت های فعال در حوزه های خبری مرتبط
 • دریافت اطلاعیه ها و دعوتنامه های نمایشگاه ها، سمینارها و کنفرانس های مرتبط
 • برگزاری کارگاه ها و کلاس های آژانس رسانه اخبار رسمی در زمینه روابط عمومی و خبرنویسی تجاری به صورت رایگان
 • ارائه تقویم رویدادهای خبری صنایع مورد علاقه
 • دریافت رایگان مجله رسانه ای اخبار رسمی
 • همکاری تمام وقت و یا پاره وقت با آژانس برای تولید محتوا و تهیه خبرنامه های شرکت های طرف قرارداد
 • برقراری ارتباط با کارشناسان صنایع و شرکت ها برای کسب اطلاعات تخصصی و استفاده در گزارش ها و مصاحبه ها
 • اطلاع از آخرین اخبار حوزه رسانه، اصناف و انجمن های رسانه ای و سرویس های دیگر که به زودی اعلام می شود....

 

منتظر اخبار و اطلاعات ویژه «اخبار رسمی» برای خدمت رسانی به خبرنگاران و رسانه های گرامی باشید.