تیم کوچک «اخبار رسمی» به سرعت در حال رشد و توسعه است و این آژانس رسانه در راستای خدمات رسانی بهتر به مشتریان خویش، در نظر دارد تیم خود را به کارشناسان و فعالان مستعد بیشتری مجهز کند.

تفکر ما در آژانس رسانه «اخبار رسمی»، فراهم کردن بهترین فرصت های رشد و نوآوری برای همکاران است تا بتوانند بهترین فرصت های رشد را برای مشتریان و رونق کسب و کارشان فراهم کنند.

این تفکر که از استراتژی ها و ارزش های تیم اخبار رسمی نشأت می گیرد، باعث شده تا سیاستهای منابع انسانی این شرکت، به سیاست های سرمایه انسانی ترجمه شده که در آن همکاران این تیم، می بایست از بهترین شرایط رشد و توسعه و بکارگیری توانایی های خویش در کنار آموزش و پیشرفت شغلی بهره مند شوند. ما به این باور هستیم که تنها تیمی با چنین خصوصیاتی می تواند در راستای اهداف شرکت، به مشتریان آن کمک کند تا بتوانند رشد کنند.

گفتنی است اخبار رسمی، اولین آژانس رسانه ایران است که خدمات تولید و توزیع خبر و محتوا و روابط عمومی آنلاین را در اختیار شرکت های ایرانی قرار می دهد. این آژانس همچنین خدمات تخصصی به خبرنگاران و رسانه ها ارائه می دهد که قرار است در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی مصادف با ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ از این سرویس ها رونمایی شود.

برای اطلاع از فرصت های شغلی موجود در آژانس رسانه «اخبار رسمی» همچون استخدام و همکاری پاره وقت می توانید در هر زمان بر روی لینک زیر کلیک کنید و فرم پیوست را تکمیل نمایید. ایمیل بخش سرمایه انسانی آژانس نیز آمادگی دریافت رزومه های متقاضیان در «بهترین استارتاپ ایرانی» است.

 

همکاری و استخدام در اخبار رسمی

همکاری و استخدام در اخبار رسمی