وبلاگ اخبار رسمی با روزانه بیش از ۲۵۰۰ بازدید، یکی از مراجع اصلی محتوا در مورد روابط عمومی، برندسازی و بازاریابی آنلاین در کشور است. با توجه به سیاست‌های اخیر مجموعه، تصمیم گرفتیم تا از نویسندگان و بلاگرهای محترم برای تولید محتوا و انتشار آن با نام خود در وبلاگ دعوت به عمل آوریم.

 

تولید محتوا در وبلاگ اخبار رسمی چه مزایایی برای بلاگرها دارد؟

انتشار محتوای نویسندگان در وبلاگ اخبار رسمی، منافع مادی و معنوی برای آنها به‌دنبال خواهد داشت که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

۱ - انتشار مطلب با نام خود شما در وبلاگ اخبار رسمی

۲ - ایندکس شدن نام شما به عنوان نویسنده اخبار رسمی در گوگل

۳ - مشاهده شدن محتوا و همچنین نام شما به بیش از ۲۵۰۰ خواننده روزانه

۴ - دریافت یک لینک Follow در بدنه محتوا از وبلاگ اخبار رسمی با اعتبار دامنه ۳۱ در پایگاه جهانی MOZ

۵ - اعطاء پکیج توزیع خبر در رسانه‌های معتبر به‌صورت رایگان برای نویسندگانی که بیش از ۱۵ مطلب منتشر شده در وبلاگ اخبار رسمی دارند. این پکیج اقتصادی شامل انتشار دائمی خبر در پایگاه اخبار رسمی، ایندکس شدن خبر در گوگل نیوز، انتشار خبر در شبکه‌های اجتماعی، نمایش در ویترین خبری و انتشار تضمینی در حداقل ۳۰ رسانه می‌شود. شایان ذکر است که قیمت این پکیج برای خرید ۳۹۰ هزار تومان خواهد بود.

توجه داشته باشید که مطالب و نوشته‌های شما بعد از بازبینی توسط تیم تولید محتوای وبلاگ و اعمال تغییرات لازم، با نام و مشخصات خود نویسنده منتشر خواهند شد.

 

در مورد چه موضوعاتی محتوا تولید کنیم؟

همانطور که گفته شد، مطالب موجود در وبلاگ اخبار رسمی شامل موضوعات روابط عمومی، برندسازی و بازاریابی آنلاین هستند. به همین دلیل مطالبی که نوشته می‌شوند باید پیرامون این موضوعات باشند. نویسندگان و بلاگرهای محترم باید از مطالب بروز و منابع موثق مطالب را استخراج کرده و ترجمه کنند. اگر محتوا را خود شما تولید می‌کنید (یعنی مطلب ترجمه شده نیست)، اشاره به منابع و ماخذ آن در پایان نوشته ضروری است. لطفا در پایان هر نوشته لینک مطلب را درون فایل قرار دهید.

 

محتوای تولیدی باید چند کلمه باشد؟

محتوای تولیدی برای هر پست وبلاگ باید بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کلمه باشد. اگر محتوای شما بیش از ۱۲۰۰ کلمه، آن را برای شما به عنوان ۲ پست وبلاگی در نظر می‌گیریم اما در یک پست وبلاگی منتشر خواهیم کرد. لطفا نوشته‌ها را در یک فایل ورد نوشته و ارسال کنید.

 اگر می‌خواهید در یکی از بهترین وبلاگ‌های روابط عمومی و برندسازی فارسی مطلب منتشر کنید، الان وقتش است!

برای ارسال مطلب، ارتباط و هماهنگی‌های بیشتر از طریق ایمیل و تلفن با ما در ارتباط باشید.

ایمیل: [email protected]

شماره تلفن: 22886635 داخلی 303