فرض کنید امروز یک خبر رسمی از کسب‌وکارتان را مطابق بر استانداردهای رسانه‌ای تهیه کرده‌اید؛ خبرتان تیتر جذابی دارد؛ خلاصه خبر کاملی دارد و در متن آن بدون شعارهای تبلیغاتی، اطلاعات دقیقی به همراه نقل قول‌هایی از مدیران شرکتتان قرار داده‌اید. حال با استفاده از پلتفرم «اخبار رسمی» آن را به خبرنگاران و سردبیران مختلف مرتبط با حوزه‌های آن خبر ارسال کرده‌اید..... بعد از اینها، چه چیزی است که می‌تواند ضریب نفوذ و انعکاس خبرتان در رسانه‌ها را بالا ببرد؟

بله، شما همه کارهای لازم را برای انعکاس خوب اخبارتان در رسانه‌ها انجام داده‌اید ولی هنوز یک مورد مهم وجود دارد. در واقع خبرنگاران و سردبیران، قبل از انعکاس خبر شما در رسانه‌شان می‌خواهند موارد زیر را بدانند:

  • چه شرکتی یا سازمانی منتشر کننده خبر است؟
  • راه‌های تماس با فرد مسئول در آن چیست؟
  • فعالیت‌های این شرکت در چه حوزه‌ای است؟
  • از این شرکت تا به حال چه خبرهای دیگری به طور رسمی منتشر و ارسال شده است؟

 

پس از دانستن این موارد است که خبرنگاران و سردبیران، نسبت به انعکاس یا عدم انعکاس خبر در رسانه‌شان تصمیم می‌گیرند.

برای ایجاد این اطمینان و ارائه اطلاعات بیشتر به خبرنگاران دریافت کننده اخبار، «اخبار رسمی» امکان ویژه ای را در اختیار شما قرار داده است. این امکان، «صفحه رسمی» شرکت است، که به وسیله آن، هر شرکتی، می‌تواند اطلاعات پایه مورد نیاز خبرنگاران و رسانه‌ها را در آن منتشر نماید.

 

با این صفحه می‌توانید:

  • معرفی مختصری از شرکت‌تان را در کنار اخبارتان منتشر نمایید.
  • معرفی کاملی از شرکت‌تان را در صفحه رسمی خود نمایش دهید.
  • اطلاعات تماس و لینک‌ سایت شرکت‌تان را در اختیار خبرنگاران و رسانه‌ها قرار دهید.
  • آرشیو اخبار منتشر شده خودتان را در یک جا در اختیار خبرنگاران قرار دهید.

با کلیک بر روی این لینک، می‌توانید صفحه رسمی صدها شرکت مشترک «اخبار رسمی» را مشاهده کنید و با این امکان ویژه آشنا شوید و سپس از طریق ورود به دفتر روابط عمومی‌تان، پروفایل شرکت‌تان را تکمیل و به روز کنید.

توضیح: «صفحه رسمی» شرکت شما، پس از انتشار اولین خبرتان در سایت «اخبار رسمی» منتشر می‌شود و اگر تا به حال اقدام به ثبت‌نام در «اخبار رسمی» و انتشار و توزیع خبر از طریق آن نکرده‌اید، تیم پشتیبانی آماده کمک به شما در این زمینه است.