به اخبار رسمی، پل ارتباط شرکت شما با رسانه‌ها خوش آمدید.

اخبار رسمی، نخستین نیوزوایر ایران است که امکان دیده شدن و درخشیدن شرکت شما در صدها رسانه را فراهم کرده است. با این ابزار از یک درگاه، به سرعت و سادگی و کمترین زمان، می‌توانید مطالبی از شرکت‌تان را در رسانه‌های مختلف منتشر کنید و دیده شوید. در نهایت اینکه با اخبار رسمی و اجرای کمپین رسانه‌ای با آن، برندینگ، روابط عمومی آنلاین، اطلاع‌رسانی و بازاریابی محتوایتان را توسعه دهید.

 

برای معرفی امکانات و پتانسیل‌های اخبار رسمی به زبان ساده، در این مطلب شما را با ویژگی‌های آن آشنا می‌کنیم تا بتوانید متناسب با نیازتان از آن استفاده کنید. می‌خواهیم با چند پرسش ساده شروع کنیم. آیا می‌دانستید:

  • خبررسانی و تولید محتوا امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده است؟
  • می‌توانید اتفاق‌های خوبی که در کسب و کارتان می‌افتد را به سادگی رسانه‌ای کنید؟
  • می‌توانید در خبرگزاری و سایت‌های خبری معتبر شرکت، محصول و یا مدیر عامل خود را معرفی کنید؟
  • می‌توانید صدها هزار خواننده رسانه‌ها را به سمت مطالب و اخبار شرکت خود جذب کنید؟

همه‌ی این فرآیندها با استفاده از اخبار رسمی به سهولت انجام می‌شوند. این فعالیت‌ها در بلند مدت تاثیر فوق‌العاده‌ای روی کسب و کار شما خواهند داشت و شما را تبدیل به نام تجاری برتر خواهند کرد. این دقیقا همان کاری است که تبلیغات برای شما انجام نمی‌دهد.

تبلیغات تاثیر کوتاه مدت دارد. زمانی که تبلیغات خود را قطع می‌کنید، مردم شما را از یاد خواهند برد؛‌ اما یک محتوای مفید برای همیشه در اینترنت باقی می‌ماند.

تحقیقات روی کاربران نشان داده است که بیش از ۸۰ درصد مردم، زمانی که قصد آشنایی با یک نام تجاری دارند، اسم آن را در اینترنت جست‌و‌جو می کنند و اگر نام تجاری را در سایت‌های معتبر ببینند، اعتماد بیشتری به آن می‌کنند.

چرا اخبار رسمی؟

اخبار رسمی مرکز پخش محتوا و اخبار شما در رسانه‌ها و اجرای کمپین رسانه‌ای است؛ به این ترتیب از یک کانال به صدها سایت و خبرگزاری کوچک و بزرگ دسترسی خواهید داشت. همچنین اخبار رسمی فقط مطالب شما را در این رسانه‌ها منتشر نمی‌کند بلکه مخاطب را توسط ویترین‌های خبری به سمت مطلب شما هدایت می‌کند. این تمام موضوع نیست! استفاده از اخبار رسمی باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی شما خواهد شد. همچنین می‌توانید یک گزارش کامل از نتیجه‌ی فعالیت‌ها و کمپین‌های رسانه‌ای خود دریافت کنید. برای اینکه کار شما را ساده کنیم، همه‌ی زنجیره‌ی رسانه‌ای شدن شما از تولید محتوا تا گزارش‌دهی را یکجا در دسترس شما قرار داده‌ایم:

۱. تولید محتوا کنید

برای درخشیدن در رسانه‌ها اول نیاز به یک محتوا دارید؛‌ اما چه چیزهایی می‌توانند محتوا باشند؟ محتوا می‌تواند هر یک از موارد زیر باشد:

  • خبر: دستاورد، محصول جدید، همایش‌ها، حضور در نمایشگاه، رسیدن به تعداد خاصی از مشتریان و ...
  • مقاله: ‌آموزش در حوزه‌ی کاری، راهنمای خرید، معرفی روند‌های بازار و ....
  • ویدیو: معرفی شرکت، معرفی محصولات و خدمات، گزارش تصویری رویداد، روند کار شرکت و...
  • اینفوگرافیک:‌ می‌توانید از طریق تصویر و چارت یک سری از اطلاعات را بیان کنید.

در طی تولید این محتواها می‌توانید به سایت خودتان لینک دهی کنید. می‌توانید اطلاعات تماس خود را در انتهای مطلب وارد کنید تا خواننده در بلند مدت به شرکت شما دسترسی داشته باشد.

شما لازم نیست یک خبرنگار یا نویسنده باشید تا محتوا تولید کنید. می‌توانید از ابزارهای ما استفاده کنید. اخبار رسمی تمام خدمات زیر را در یک پیشخوان در اختیار شما قرار داده است:

۱. ایده‌یابی محتوا و خبر کنید؛

۲. سفارش نگارش محتوا دهید؛

۳. از قالب‌های خبری پیش فرض در موضوعات مختلف استفاده کنید؛

۴. ویرایش و استانداردسازی مطلبتان را به ما بسپارید؛

۵. و یا به سادگی سایت خود را به معرفی کنید تا ما از آن استخراج ایده کنیم؛

در نهایت می‌توانید با تماس با اخبار رسمی از تیم تحریریه‌ی حرفه‌ای ما مشاوره بگیرید.

۲. محتوایتان را منتشر کنید

اخبار رسمی به شما بستر رایگان و دائمی برای انتشار محتوا خواهد داد. می‌توانید در اخبار رسمی صفحه‌ای داشته باشید و به رایگان اخبار و اطلاعات شرکت خود را منتشر کنید. اخبار رسمی مرجع اخبار هزاران شرکت معتبر داخلی و خارجی است.

۳. محتوایتان را پخش کنید (کمپین رسانه‌ای بسازید)

اخبار رسمی به شما بیشتر دیده شدن خواهد داد. اخبار رسمی شاهرگ اصلی پخش اخبار شما در هزاران رسانه‌‌ی کشور است. با هر بودجه‌ای که دارید می‌توانید از یک کانال به تمام رسانه‌های دلخواه خودتان دسترسی داشته باشید و مطلب خودتان را در هر جایی که بخواهید منتشر کنید.

۴.از کمپین‌هایتان گزارش بگیرید

زمانی که برای رسانه‌ای شدن سرمایه‌گذاری می‌کنید، به دنبال بررسی نتایج آن هستید. این موضوع همیشه یک چالش بزرگ برای روابط عمومی‌ها و مدیران تبلیغات بوده است. به این فکر می‌کنید که چند نفر نام تجاری شما را دیده‌اند و چه تاثیری روی کار شما داشته است. اخبار رسمی آمار جامع و کاملی در این زمینه به شما ارائه می کند که شما را قادر می‌سازد تا میزان بازخورد کمپین‌هایتان را تحلیل کنید.

دست به کار شوید و بدرخشید.

ورود به پیشخوان اخبار رسمی و اجرای کمپین رسانه‌ای