در اخبار رسمی همه ی ما در تدارک جشن شب یلدا هستیم. برو بیایی داریم و کلی هیجان زده ایم. میز شب یلدا روهم چیدیم فقط منتظر اعلام حضور شما هستیم تا خبرتان را در آخرین ساعات پاییز رسانه ایی کنیم. فراموش نکنید که یکی از امور مهم و اثربخش برای روابط عمومی شرکتها، استفاده از بازه های فصلی برای ارائه گزارش فعالیت شرکت خود به رسانه هاست. که در این گزارش های فصلی می توانید خلاصه ای از دستاوردها و فعالیتهای سه ماه گذشته خود را به صورت یک خبر در اختیار مخاطبان خود و رسانه ها قرار دهید و اعتبار خود را بالاتر ببرید.

به مناسبت شب یلدا تصمیم گرفتیم قالب خبری جدیدی را در صفحه «قالب های خبر رسمی» اضافه کنیم تا توسط آن بتوانید گزارش عملکرد و فعالیت های خود را در سریع ترین زمان ممکن آماده کنید و در اختیار ماقرار بدید تا برای شما بین رسانه ها توزیع کنیم. در این قالب ابتدا توضیحات مختصری از فعالیت های شرکتتان را در سه ماهه گذشته مانند "حضور در نمایشگاه" را شرح می دهید و سپس با بیان اهداف مورد نظرتان در فصل بعدی به اختصار به فعالیت های خود مانند "معرفی محصول جدید" می پردازید.(نمونه: گزارش عملکرد و فعالیت‌های اخباررسمی در سه ماهه سوم سال 94)

استفاده از «قالب خبری پاییزی» اخبار رسمی کاملآ رایگان و بسیار ساده است،پس از تکمیل قالب خبر شما در اخبار رسمی به رایگان منتشر می شود و می توانید در بیش از 2 هزار رسانه داخلی و 700 هزار رسانه خارجی با 20% تخفیف توزیع کنید.

برای استفاده از این قالب به اینجا مراجعه کنید و جهت دریافت تخفیف به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.