روابط عمومی یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی آنلاین است که اگر به‌درستی از آن استفاده شود، نتایج آن در برندسازی کاملاً مشهود و ماندگارخواهد بود به همین منظور کتابچه «اصول روابط عمومی موفق» توسط آژانس رسانه «اخبار رسمی» تهیه و به صورت رایگان در اختیار مدیران بازاریابی و کارشناسان روابط عمومی قرار گرفته است.

هدف از تهیه و انتشار این کتاب، آموزش مهارت‌های اولیه برای ورود به عرصه روابط عمومی و بهره‌گیری از آن در راستای  برندسازی سازمان است.

ایجاد اعتبار و اعتماد، برقراری ارتباط سازنده و تعاملی با مخاطبان و در نهایت تبدیل مخاطبان به مشترکان، از جمله امتیازات و دستاوردهای بازاریابی محتوا و روابط عمومی محسوب می‌شود.

«اخبار رسمی» به عنوان اولین سامانه توزیع محتوا در ایران این امکان را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند محتوای تولیدی خود را در قالب خبر رسمی به دست رسانه‌های داخلی وبین‌المللی برسانند.

سامانه «اخبار رسمی» با تخصیص دفتر روابط عمومی برای هریک از مشترکان، این امکان را برای آنها فراهم می‌‎کند تا بتوانند گامی جدید در عرصه روابط عمومی آنلاین بردارند.

این امکان فراهم شده است تا شرکت‌ها و سازمان‌ها بتوانند تمامی مراحل حضور رسانه‌ای از ایده‌یابی محتوا، نگارش خبر رسمی، توزیع خبر در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی تا مانیتورینگ لحظه‌ای تمامی رسانه‌های آنلاین و حتی رسانه‌های اجتماعی را توسط سامانه اخبار رسمی برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

در حوزه مباحث مربوط به بهینه‌سازی محتوا و مطابقت با استانداردهای سئو، اخبار رسمی این امکان را فراهم کرده است تا با انتشار رایگان اخبار سازمان‌ها و شرکت‌ها در پایگاه خبری اخبار رسمی، اخبار در گوگل‌نیوز نیز منتشرشده و گامی موثر در عرصه سئو و رنک الکسا برای مشترکان برداشته شود.

 دریافت کتاب الکترونیکی «اصول روابط عمومی موفق»