در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کردید،احتمال کسب رتبه و برگزیده شدن دارید؟ «اخبار رسمی» برای برندگان جسنواره وب و موبایل ایران هدیه‌ای را درنظر گرفته است. اگر برای روابط عمومی و رسانه‌ای کردن رتبه خود برنامه‌ریزی نکرده‌اید در ادامه با ما برای رسانه‌ای کردن موفقیت‌تان در جشنواره وب همراه باشید.

 

فرصت زیادی تا معرفی برگزیدگان هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران باقی نمانده وبه زودی برگزیدگان این دوره نیز اعلام خواهند شد. اگر شما در جشنواره شرکت کردید و اعتماد زیادی به پیروزی خود دارید پس باید از همین حالا به آینده فکر کنید و برای فعالیت‌های روابط عمومی خود در جهت برندسازی برنامه‌ریزی کنید. یکی از بهترین زمان‌ها برای استفاده از روابط عمومی در برندسازی اعلام موفقیت‌های شرکت است که می‌توان به طور مثال به برگزیده شدن در جشنواره وب اشاره کرد. مشترکین شما زمانی‌که متوجه پیروزی شما شوند بیشتر به شما اطمینان می‌کنند همینطور زمانی‌که شما کسب رتبه خود را در رسانه‌ها منتشر کنید افراد بیشتری می‌خواهند با شرکت شما آشنا شوند و از خدمات و سرویس شما استفاده کنند.

 

در ادامه نمونه ای از خبر رسمی که شما بتوانید با استفاده از آن خبر کسب رتبه‎تان را رسانه‌ای کنید برای شما آماده کرده‌ایم:

 

کسب رتبه برتر (نامزدی) [نام وبسایت یا اپ] در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

 

وبسایت ...... در گروه [نام گروه بندی جشنواره ] هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که روز گذشته در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد موفق به (نامزدی) کسب رتبه برتر شد.

به گزارش روابط عمومی وبسایت ......، این وبسایت که از سال ....  فعالیت خود را آغاز کرده،  یکی از وبسایتهای فعال در زمینه ...... است که خدمات و مزیت ویژه آن  ........ ، ....... و ..... است.

[نام و نام خانوادگی مدیر]، در رابطه با کسب رتبه برتر این وبسایت / اپ در این جشنواره گفت: «….. ( یک پاراگراف از روند فعالیت شرکت تا رسیدن به این هدف)»
وی همچنین در زمینه برنامه های این وبسایت در آینده و پس از کسب این موفقیت افزود: «….».
گفتنی است در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که امسال در سالن همایش دانشگاه شهید بهشتی تهران و در تاریخ 3 اسفند 94 برگزار شد، 15 هزار وب سایت و 3 هزار و 500 اپلیکیشن موبایل در 4 گروه وب و 13 گروه موبایل به رقابت پرداختند که پس از انتخاب مردمی و رای مردمی، وبسایت ..... موفق به کسب رتبه .... (نامزدی) در بخش ...... گردید. 
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب امسال می توانند به سایت ..... و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ..... به سایت این شرکت به آدرس .... مراجعه کنند.

###پایان خبر رسمی

 

 

 

برای انتشار خبر رسمی موفقیت خود در رسانه‌ها می‌توانید از اینجا در «اخبار رسمی» ثبت نام کنید و خبرتان را توزیع کنید.

 

توجه : هدیه «اخبار رسمی» به برندگان جشنواره وب و موبایل ایران

 

رتبه های اول هر گروه برای دریافت کد تخفیف 100 درصدی و سایر رتبه ها و نامزدان رتبه برتر نیز برای دریافت کد تخفیف 50 درصدی برای استفاده از خدمات توزیع خبر اخبار رسمی و می توانند با ایمیل [email protected] با عنوان «دریافت هدیه جشنواره وب و موبایل ایران» مکاتبه کنند. 

همچنین رتبه های اول هر بخش می توانند برای توزیع بین المللی خبر و انتشار خبر در رسانه های جهانی از جمله رویترز و یاهو از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوند.

 

 
خبر رسمی مرکز طراحی «اسپیرال»، یکی از برگزیدگان جشنواره وب ایران سال گذشته را از اینجا در سایت خبری «اخبار رسمی» مطالعه کنید.