در این هفته خبر رسمی مجموعه «انتشارات سیته» که در سایت خبری «اخبار رسمی» منتشر شده است و از طریق پلتفرم «اخبار رسمی» در میان رسانه‌ها توزیع شده است را به عنوان خبر رسمی موفق هفته نامیدیم و این خبر را مورد بررسی قرار دادیم.

 

از هفته‌ی گذشته پست‌های سلسله‌ای «خبر رسمی موفق هفته» را شروع کردیم و پس از بازخوردهای مثبتی که از این پست گرفتیم، تمایل بیشتری پیدا کردیم برای بررسی هرچه دقیق‌تر خبر رسمی شرکت‌ها و سازمان‌هایی که خبر رسمی خود را در سایت خبری «اخبار رسمی» منتشر می‌کنند.

 

در این هفته خبر رسمی «کتاب برند خودت باش به زودی به بازار می‌آید» که توسط مجموعه «انتشارات سیته» منتشر شده است و از طریق پلتفرم«اخبار رسمی» در میان رسانه‌ها توزیع شده است را به عنوان خبر رسمی موفق نامیدیم. مهم ترین دلیل برای این انتخاب توجه  رسانه‌ها و خبرنگاران به این خبر می‌باشد.

 

از جمله ویژگی‌های خبری این خبر رسمی می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • تازگی: این کتاب به زودی منتشر می‌شود. خبری از آینده به مخاطبان و قشر کتابخوان و فعالان حوزه برندینگ می‌دهد.
  • دربرگیری: این خبر ارزش دربرگیری دارد یعنی خبرهایی از این دست و با این محتوا برای قشر کتابخوان جامعه و همچنین فعالان حوزه برندینگ ارزش خبری دارد.
  • شهرت: برای جامعه کتابخوان نام نویسنده این اثر ارزش خبری شهرت دارد و با شنیده شدن نام نویسنده، تصویری از او یا حتی نام کتاب‌ها و آثار پیشین او به ذهن مخاطب می‌رسد. از سوی دیگر نام مترجم نیز می‌تواند ارزش خبری شهرت داشته باشد و کسانی که پیش از این آثار ترجمه‌ای او را خوانده‌اند، مشتاق به خواندن اثر ترجمه‌ای جدید او هستند.
  • برخورد: درخشیدن در میان برندهای مختلف از جمله مباحثی است که در این کتاب به آن اشاره شده است. این بخش نشان دهنده ارزش خبری برخورد از نوع مثبت است. 

 

خبر «کتاب برد خودت باش به زودی به بازار می‌آید» را از اینجا می‌توانید در «خبرگزاری مهر» مطالعه کنید.

 

برای انتشار رایگان خبر رسمی خود برروی سایت خبری «اخبار رسمی» می‌توانید از اینجا ثبت نام کنید و یا وارد دفتر روابط عمومی خود شوید.