از این پس تصمیم به معرفی موفق‌ترین خبر رسمی هفته گرفتیم بدین ترتیب در هر هفته داستان خبر رسمی موفق هفته قبل را معرفی و دلایل موفقیت خبر را بررسی می‌کنیم.

 

به عنوان اولین خبر رسمی موفق «تاثیر تبلیغات محیطی در کسب‌وکار» ،خبر رسمی مجموعه «مجله محیطی» است. دلیل انتخاب این خبر منتشر شدن این خبر در رسانه ها بدون توزیع رسانه ای و صرفآ انتشار خبر در سایت خبری اخبار رسمی می توان نام برد.

 

از جمله دلایل موفقیت این خبر اشتراک گذاری این خبر در رسانه های اجتماعی اخبار رسمی است همچنین در ادامه به دلایل جذابیت داشتن این خبر برای خبرنگاران و رسانه ها می توان اشاره کرد:

 

  • دربرگیری : به این معنی که تبلیغات محیطی و شهری دربرگیرنده قشر زیادی از مردم جامعه است و آن‌ها هر روز با این حجم تبلیغات سرو کار دارند.
  • مجاورت: در بخشی از خبر به مکان‌های پرتردد شهر (مانند خیابان ولیعصر یا هر مکان پرتردد شهری) اشاره شده است. بنابراین برای مخاطبان دارای ارزش خبری مجاورت است.
  • برخورد: شکار کردن توجه مخاطبان به روش‌های تبلیغاتی. این برخورد از نوع مثبت است.
  • شهرت: تبلیغات محیطی تلاشی برای ارتباط دوسویه و غیرمستقیم با مخاطبان است. با یادآوری نام تبلیغات محیطی، تصویری از این تبلیغات در ذهن خواننده تداعی می شود و نشان دهنده ارزش خبری شهرت است.

 

از اینجا می توانید این خبر را در «پایگاه خبری تحلیلی امروز آنلاین» مشاهده کنید، همچنین از اینجا این خبر را در «پایگاه خبری اخبار پول» می توانید مشاهده کنید.

 

برای انتشار رایگان خبر رسمی کسب‌وکارتان  بر روی سایت خبری «اخبار رسمی»  ثبت نام کنید و یا وارد دفتر روابط عمومی شرکت‌تان شوید.