این جشنواره تمام شده است.

 

اخبار رسمی به عنوان اولین نیوزوایر و رابط رسمی خبر در ایران جشنواره 50 درصدی تخفیف در خبرسازی را از امروز 27 شهریور آغاز کرده است. این جشنواره به مدت 7 روز و تا دوم مهرماه ادامه خواهد یافت.

در این جشنواره شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف 50 درصدی خبر خود را در حداقل 5 رسانه و خبرگزاری معتبر منتشر کنید. در واقع شما با این کار خواهید توانست بدور از فضای غیرمعتمدانه تبلیغاتی، اخبار خود را به سمع و نظر همگان رسانده و کار برندسازی را در ذهن مخاطبان و مشتریان انجام دهید. همچنین با استفاده از این خدمت ارزنده هزینه کمتری را برای روابط عمومی در فضای آنلاین صرف کرده و بیشترین بازده را می‌گیرید.

  

چگونه می توان از کد تخفیف 50% استفاده کرد؟

شما برای استفاده از کد تخفیف خود باید در سامانه اخبار رسمی ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را تکمیل کنید.

 ورود به سامانه ثبت نام

بعد از فعال شدن حساب کاربری و ورود به آن، روی منوی مطلب جدید کلیک کنید. اگر خبری را خودتان نوشته‌اید و قصد انتشار آن را دارید، منوی ارسال خبر را انتخاب کنید اما اگر خبری ننوشته اید و نیاز به کمک در نگارش آن دارید باید روی منوی سفارش نوشتن مطلب کلیک کنید.

1

پس از ورود به مرحله بعد و پر کردن فیلدهای مورد نظر، با کلیک کردن روی ذخیره و ادامه به مرحله بعد منتقل می‌شوید. در صفحه جدید با کلیک روی انتشار و توزیع ویژه خواهید توانست به مرحله حوزه جغرافیایی انتشار خبر و حوزه خبری وارد شده و موارد مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر نیاز داشته باشید که خبر خود را با استانداردهای مورد تایید خبری ویرایش کنید، می‌توانید از مرحله بعد استفاده کرده و خبر خود را استانداردسازی کنید.

در مرحله نهایی و پرداخت هم می‌توانید کد تخفیف خود را در فیلد تعبیه شده وارد کرده و مبلغ را پرداخت کنید.

2