اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران از جمله سازمان‌های است که در راستای پرورش نیروی جسمانی و تقویت روحیه سالم در افراد در حوزه شمال شرق تهران (مناطق 4، 7، 8 و 13) فعالیت می‌کند. در همین راستا این اداره دست به ساخت دوباره استادیوم دیهیم سابق زده است. اجرای طرح بازسازی و نوسازی این استادیوم که قرار است در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد، ارزشی معادل 3 میلیارد تومان دارد.

اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران برای تسهیل کار روابط عمومی خود و همچنین استفاده از فن آوری نوین روابط عمومی آنلاین از خدمات اخبار رسمی استفاده کرد. این خدمات شامل تولید خبر، توزیع میان خبرنگاران و رسانه‌های هدف و همچنین انتشار تضمینی آن در بیش از 30 رسانه بود.

هدف این اداره از انتشار اخبار مربوط به استادیوم رسالت، ایجاد آگاهی نسبت به راه اندازی مجدد این مجموعه بوده تا بتواند قشر مخاطب خود در حوزه شمال شرق تهران را جذب این ورزشگاه کند. این اطلاع رسانی در راستای ایفای نقش این مجموعه در جهت پرورش نیروی جسمانی و روحیه افراد این افراد بوده است.

انتشار خبر این مجموعه بدلیل استانداردسازی خبری و توزیع وسیع آن که توسط اخبار رسمی صورت گرفت، با بازخورد مناسب و گسترده‌ای در رسانه‌های رو‌به‌رو شد. همچنین خبر این اداره در دو روزنامه افکار و رویش ملت هم منتشر شد. در ادامه برخی از رسانه‌هایی که خبر اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران را منتشر کردند را مشاهده خواهید کرد:

پایگاه خبری اخبار رسمی: افتتاح استادیوم فوتبال رسالت «دیهیم»

پایگاه خبری فارس: افتتاح استادیوم رسالت دیهیم

پایگاه خبری ایلنا: افتتاح ورزشگاه رسالت «دیهیم» در تهران

پایگاه خبری برنا: افتتاح استادیوم رسالت دیهیم

پایگاه خبری میزان: استادیوم رسالت در آستانه افتتاح

پایگاه خبری آفتاب: افتتاح استادیوم رسالت دیهیم

پایگاه خبری شریان: افتتاح استادیوم فوتبال رسالت

 

روزنامه افکار - چهارشنبه 13 بهمن 1395

photo_2017-02-05_13-37-19

 

روزنامه رویش ملت - چهارشنبه 13 بهمن 1395

 

12365