ما همیشه در وبلاگ اخبار رسمی در مورد اهمیت روابط عمومی برای شرکت‌های بزرگ و کوچک و سازمان‌های مختلف صحبت کرده‌ایم. در این بین تشخیص میزان اثربخشی روابط عمومی و فعالیت‌های آن بسیار حائز اهمیت است، اما چگونه می‌توان این اثربخشی را محاسبه کرد؟

محاسبه این اثربخشی کار سختی است اما شما می‌توانید با استفاده از یک سری ابزار حرفه‌ای، دید درستی از فعالیت‌های روابط عمومی و خبرسازی خود در رسانه‌ها را بررسی کنید. البته باید توجه داشته باشید که خدمات روابط عمومی و انتشار خبر در رسانه‌ها را از چه موسسه و یا نیوزوایری دریافت می‌کنید، چرا که معمولا شرکت‌های ارائه دهنده این سرویس‌ها از زیرساخت لازم برای دادن گزارش‌های کامل در مورد بازخورد خبر برخوردار نبوده و نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

اخباررسمی به عنوان نخستین نیوزوایر بین‌المللی و رابط رسمی خبر در ایران ارائه کننده خدماتی است که از طریق آن خواهید توانست بُرد رسانه‌ای خبر خود را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را ببینید. در واقع شما با استفاده از این ابزار خواهید دید که اخبار و نوشته شما در چه وبسایت‌ها و رسانه‌هایی منتشر شده‌اند. با این کار می‌توانید میزان بازخورد فعالیت‌های خود در روابط عمومی را بررسی کرده تا بتوانید در راستای بهبود عملکرد خود در جهت اطلاع رسانی قدم بردارید. با ما همراه باشید تا یکی از این ابزارهای مهم را بررسی کنیم.

 

پایش رسانه‌ای

پایش رسانه‌ای یکی از بخش‌های تخصصی پنل کاربری اخبار رسمی است که به شما اجازه می‌دهد تا وضعیت انتشار اخبار خود در تمام وبسایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی را مورد بررسی قرار دهید. سرویس پایش رسانه‌ای اخباررسمی تنها سرویس موجود در کشور است که به شما اجازه می‌دهد تا انتشار اخبار خود در شبکه‌های اجتماعی را هم بررسی کنید. شما با استفاده از این ابزار خواهید دید مطالب و نوشته‌های شما در چه وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. این ابزار دید دقیق و درستی در مورد برد رسانه‌ای خبر به شما نشان خواهد داد.

همچنین پایش رسانه‌ای ابزاری است که به کمک آن می‌توانید موج خبری ایجاد کنید، یا بازخوردهای منفی از شرکت خود را فهمیده و از طریق روابط عمومی آن را تبدیل به موج مثبت کنید تا آثار بد آن از بین برود. با این خدمت ارزنده خواهید توانست تا نقطه نظرات منتشر شده در مورد مطالب مورد نظر خود را گردآوری کرده و از آن در جهت بهبود اوضاع اقتصادی و دریافت دید کلی نسبت به کسب و کار خود استفاده کنید. برای استفاده از این خدمت نوین کلیک کنید.