کارگاه آموزشی نقش شبکه های اجتماعی در توسعه برند در تاریخ ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۲ و در خلال هشتمین کنفرانس بین المللی برند برگزار می شود و در این کارگاه مجید کثیری، مشاور روابط عمومی و برند و بنیانگذار آژانس رسانه اخبار رسمی، تغییرات بنیادین دنیای رسانه های دیجیتال و فرصتهای آن در راستای برندسازی را بررسی کرده و راهکاری عملی و اجرایی برای بکارگیری آنها را آموزش خواهد داد.

این کنفرانس امسال در تاریخهای ۱۱ و ۱۲ اسفندماه در سالن همایش های رازی و با حضور برندهای برتر ایران و سخنرانان برجسته برگزار می شود که محورهای اصلی کنفرانس امسال، راهبردهای توسعه صادرات و روابط بین الملل عنوان شده است و در این راستا، مقامهای برجسته از بخش های دولتی و خصوصی به تبیین رویکردها و روشهای برندسازی محصولات و خدمات ایرانی می پردازند.

از آنجا که یکی از مفاهیم نوین برندسازی و بازاریابی در سالهای اخیر، شبکه های اجتماعی بوده است، امسال در این کنفرانس برای اولین بار، کارگاهی با عنوان «نقش شبکه های اجتماعی در توسعه برند» برگزار می شود که سخنران آن مجید کثیری است. وی یک مشاور و استراتژیست خبره در زمینه برندسازی، بازاریابی و روابط عمومی است. تخصص و تمرکز وی بر برندسازی از طریق روابط عمومی، مدیریت ارتباطات رسانه ای و رسانه های دیجیتال و اجتماعی است. وی همچنین بنیانگذار و مدیر ارشد ارتباطات در آژانس رسانه «اخبار رسمی» است که اولین سرویس پرس ریلیز یا سیستم تولید و توزیع خبر در ایران است.

در این کارگاه مخاطبان در بخش اول با مفاهیمی همچون برندسازی و بازاریابی، اصول برندسازی در فضای آنلاین، بررسی جایگاه شبکه های اجتماعی در بازاریابی دیجیتال، اصول بازاریابی محتوایی، تدوین استراتژی پیام، برندسازی و رسانه های اجتماعی، روابط عمومی و رسانه های اجتماعی، بازاریابی و رسانه های اجتماعی، رسانه های اجتماعی و سازمانهای شفاف و مسئول و در بخش دوم در مورد مفاهیم کاربردی تری همچون انتخاب شبکه های اجتماعی مناسب، فرهنگ و هویت کلامی در هریک از شبکه های اجتماعی، تشکیل سبد سوشال، روش های تولید و به اشتراک گذاری محتوا، ابزار و نرم افزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی، اجرای کمپین های روابط عمومی و تبلیغات در رسانه های اجتماعی، ارزیابی موفقیت برنامه های رسانه های اجتماعی و ارزیابی منافع و مضرات برون سپاری یا درون سپاری بحث و گفتگو خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان می توانند برای ثبت نام در همایش و یا بطور مجزا برای ثبت نام در این کارگاه که در ساعت ۱۶ الی ۱۸ روز دوشنبه ۱۲ اسفندماه در سالن همایش های رازی تهران برگزار می شود، به وبسایت www.IranBrandHouse.ir مراجعه نمایند.