آژانس رسانه اخباررسمی به عنوان اولین نیوزوایر و رابط رسمی خبر در ایران ارائه کننده خدمات متعددی است که صاحبان مشاغل و کسب و کارها می توانند از آن بهره برده و در جهت بهبود اوضاع کاری خود از آنها استفاده کنند. یکی از خدمات ما انتشار اخبار منتشرشده در گوگل نیوز است. این بدان معناست که اخباری که شما از کسب و کار خود در پایگاه خبری اخباررسمی منتشر می‌کنید در منبع خبری گوگل یا همان گوگل نیوز درج می‌شود. این خدمت علاوه بر ایجاد اعتبار برای شما در سطح وب، باعث بهبود وضعیت سئویی کلیدواژه های مرتبط با شما خواهد شد. جالب است بدانید که اخباررسمی این سرویس را به‌صورت کاملا رایگان و خودکار در اختیار شما قرار می‌دهد.

حال ممکن است برای بررسی وضعیت منتشر شدن و یا نشدن خبر خود در گوگل نیوز دچار مشکل شده باشید، یعنی نتوانید اخباری که در اخباررسمی منتشر کرده‌اید را در گوگل نیوز ببینید. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با چند راهکار ساده برای یافتن خبر خود در گوگل نیوز آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

بررسی خبر از طریق گوگل

 

1 - ابتدا وارد سایت گوگل به آدرس https://www.google.com شوید.

1

2 - تیتر خبر خود را درون جعبه جستجو نوشته و جستجو کنید.

3 - در صفحه نتایج و زیر جعبه جستجو، با کلیک کردن روی سرفصل‌ More یا بیشتر یک سری گزینه ها مشخص می شوند که گزینه‌ی اول آن News یا خبر است. روی آن کلیک کنید تا جستجوها در سرفصل اخبار صورت گیرند.
24 -  در صفحه بازشده خبر منتشر شده خود در گوگل نیوز را مشاهده خواهید کرد.
3

 

 

بررسی از طریق گوگل نیوز

 

1 - آدرس https://news.google.com را در مرورگر خود وارد کنید.

4

2 - تیتر مورد نظر خود را در جعبه جستجو نوشته و جستجو کنید. در نتایج بدست آمده لینک خبر منتشرشده خود در اخباررسمی را روی گوگل نیوز مشاهده خواهید کرد.

5

 

استفاده از سرویس lmgtfy  

 

1 - وارد سایت http://lmgtfy.com شوید. این سایت مخفف Let Me Google That for You و به معنای اجازه بده تا من آن را در گوگل برایت جستجو کنم است.

2 - درسرفصل‌های بالای صفحه با کلیک کردن بر سرفصل Search یک سری گزینه ها پدیدار می شوند که شما باید روی گزینه LMGTFY News کلیک کنید.
6

3 - در صفحه بازشده تیتر مورد نظر خود را نوشته و جستجو کنید.
4 - بعد از این کار در پایین صفحه سه گزینه آبی رنگ پدیدار می‌شوند که شما باید روی preview کلیک کنید.

7

5 - با این کار، سایت به صورت خودکار شروع به نوشتن سرتیتر شما در جعبه جستجو کرده و نتایج گوگل نیوز را به شما نشان خواهد داد.

 8

با این چند راهکار می توانید اخبار منتشرشده در گوگل نیوز را مشاهده کنید. شما هم اگر راهکار دیگری سراغ دارید آن را با ما درمیان بگذارید.