بدلیل وجود رقابت شدید در دنیای کسب و کار امروز، انتخاب و استفاده از ابزار استراتژیک آنلاین باعث رشد و رونق کسب و کار شما و نهایتا افزایش اعتبار برند خواهد شد. البته ابزار مختلف موجود در بازار و راه‌های ارتقا سطح رونق کسب و کار همگی قابل اعتماد نیستند. جالب است بدانید بعضی مواقع این ابزار نه تنها باعث رشد نمی‌شوند، بلکه باعث ضعف و ایجاد نقصان در اعتبار برند خواهند شد. به همین دلیل باید از ابزارهای معتبر و از منابع قابل وثوق برای افزایش اعتبار برند استفاده کرد.

یکی از خدمات رایگان اخبار رسمی، قابلیت ثبت نام و ایجاد پروفایل شخصی برای هر شرکت و ارگان است. این قابلیت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از طریق آن ماهانه تا 30 خبر را بصورت رایگان در پایگاه پربیننده اخبار رسمی منتشر کنید. انتشار خبر در اخبار رسمی باعث بهبود سئوی شرکت شما و همچنین ایندکس آن در گوگل نیوز می‌شود.

جدای از مسائل ذکر شده، ایجاد پروفایل در اخبار رسمی باعث خواهد شد پروفایل شما همانند یک پایگاه خبری مستقل و قابل اطمینان در جستجوهای گوگل نمایان شود. این بدان معنی است که اگر شخصی نام شرکت شما را در گوگل جستجو کند، حتی اگر وبسایتی نداشته باشید، پروفایل شرکت شما به عنوان یک پایگاه اختصاصی برای اطلاع رسانی عمل کرده و در نتایج اولیه جستجوی گوگل خود را نمایان می‌کند. این کار اعتبار شرکت شما را در ذهن خواننده بالا برده و موجب ایجاد انگیزه برای کمپانی‌های دیگر به‌منظور همکاری با شما می‌شود.

 

%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%b3%d9%85%db%8c

برای کسب اعتبار و استفاده از خدمات اخبار رسمی کلیک کنید.