اگر قرن گذشته خورشیدی را «قرن بحران» و پاندمی فراگیر کرونا را حداقل یکی از «بحران‌های مهم قرن» برای خود و جهان بنامیم، اغراقی در این گفته نخواهد بود. کافی است نگاهی به تحولات شگرف جامعه ایران، منطقه و جهان از سال 1300 به این سو بیفکنیم تا «قرن بحران» نامیدن این قرن و «سال بحران» نامیدن این سال را پربیراه ندانیم.
اما برای روایت آن قرن و این سال، که حالا دیگر به گذشته تعلق دارند، به همین پاراگراف کوتاه بسنده می‌کنیم و خوشحالیم که در آستانه شروعی جدید، با سربلندی، از همه این دشواری‌ها سربلند بیرون آمده و در ابتدای مسیر تازه‌ای قدم گذاشته‌ایم که به نظر می‌رسد در افق پیش رو، نور امید و گرمای دلپذیر خورشید تازه‌ای به استقبال‌مان آمده است.
ما در اخبار رسمی، خوشحالیم که هنوز به ده سالگی نرسیده با کوله باری از تجربه‌های گران سنگ، توانستیم در اکوسیستم کسب‌وکار ایرانی، آینه‌ای برای تاباندن نور معرفت و روشنگری بر تلاش هزاران همکار خود در این اکوسیستم بزرگ باشیم. همکارانی که به ما اعتماد کردند و اجازه دادند، زبان گویا و صدای رسای برندشان باشیم و در تاباندن نوری بر مسیر اهداف متعالی‌شان، از تمام ظرفیت‌هایمان استفاده کنیم.
خوشحالیم که در کنار شما بودیم و توانستیم به عنوان «اولین نیوزوایر استاندارد و بین‌المللی ایران» برپایه زبان فارسی، اما به زبان‌های مختلف، معرف برند‌های موفق کشورمان در عرصه داخلی و جهانی باشیم.
اما صرف نظر از این همه، افتخار بزرگ ما، که سخت به آن می‌بالیم، این است که توانستیم گوهر کمیاب «اعتماد» صدها و هزاران کسب و کار موفق و نام تجاری بزرگ ایرانی را به دست آورده و با به‌روزرسانی دانش، تجربیات، آموخته‌ها و ابزارهای کارمان شایسته این اعتماد باشیم.
اخبار رسمی که در سال 1392 مانند کودکی نوپا، تجربه‌های نخست به پا ایستادن و حرکت بر زمین سخت رقابت و تلاش را برمی‌داشت، اگرچه فورا با دریافت مدال طلای طرح كسب و كار و شركت نوپا در پنجمین جشنواره سراسری كارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف (1392) تشویق شد و پس از آن، موفقیت‌های مشابه دیگری را هم تجربه کرد، اما برای پذیرفته شدن در خانواده بزرگ برند‌های نامدار ایرانی، به هیچ کدام از این‌ها بسنده نکرد و بستر حرکت خود را بر مبنای عنصر صداقت، پشتکار، نگرش استاندارد و بین‌المللی و ایجاد ارزش برای همکاران و مشتریان خود، بنا نهاد.
ما فکر می‌کنیم، عامل اصلی موفقیت اخبار رسمی دستاورد بزرگی است که معلول و محصول این نگرش بود، محصولی که نام آن «اعتماد شما»ست.
اکنون در پایان (هرچند سمبولیک) قرن چهاردهم خورشیدی، درآستانه نوروز زایش و نوآوری، و در آستانه امید به پایان این پاندمی شگرف، که جهان را به چالشی بزرگ طلبیده و کسب و کارهای ایرانی هم از آن بی‌نصیب نمانده‌اند، ضمن خجسته باد این رویش دوباره، می‌گوییم که در کنار شما هستیم تا با هم ادامه دهیم.
در پایان، یک بار دیگر، رسالت و وظیفه سنگین خود را در قبال شما همکاران پرشمارمان به خود یادآوری می‌کنیم و ضمن آروزی بهروزی و کامیابی برای شما، به استقبال قرن جدید، سال جدید، نوروز جدید، و آغازی جدید می‌رویم.

باسپاس از همه شما - اخبار رسمی - نوروز مبارک