«اخبار رسمی»، اولین پلتفرم توزیع محتوا در ایران، به عنوان یکی از حامیان رسانه‌ای نمایشگاه «ایران پلاست» خبرهای رسمی این نمایشگاه و تمامی شرکت کنندگان آن را درمیان رسانه‌های داخلی و بین المللی توزیع می‌کند.

 

 

 دهمین نمایشگاه بین المللی «ایران پلاست» از 25 الی 29 فروردین سال 1395 توسط «شرکت ملی صنایع پتروشیمی» در نمایشگاه بین المللی تهران در چهار گروه کالایی مواد اولیه، کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می‌شود.

 

 

«اخبار رسمی»، اولین پلتفرم توزیع محتوا در ایران، به عنوان یکی از حامیان رسانه‌ای این نمایشگاه خبرهای رسمی این نمایشگاه و تمامی شرکت کنندگان آن را درمیان رسانه‌های داخلی و بین المللی توزیع می‌کند.

 

 

شرکت کنندگان در این نمایشگاه در صورتیکه ایده خبری برای نوشتن خبر از شرکت خود نداشته باشند می توانند با استفاده از نمونه خبر زیر خبر رسمی شرکت خود را آماده کنند:

 

تیتر خبر: ارائه آخرین دستاوردهای شرکت (نام شرکت) در نمایشگاه ایران پلاست 2016

لید خبر: شرکت (نام شرکت) با حضور در نمایشگاه ایران پلاست 2016 به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه (نفت، گاز، پتروشیمی و پلیمر) می پردازد.

متن خبر: به گزارش روابط عمومی شرکت (نام شرکت)، نمایشگاه ایران پلاست 2016 با حضور 800 مجموعه و شرکت فعال در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پلیمر از تاریخ ۲۵ فروردین تا ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

(نام مدیرعامل) شرکت (نام شرکت) در تشریح جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: (نقل قولی از مدیرعامل در مورد نمایشگاه)

(نام مدیرعامل) در ادامه به تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه پرداخت و گفت: (نقل قول دوم)

وی علاقه مندان را به بازدید از نمایشگاه دعوت کرد و گفت: غرفه شرکت (نام شرکت) به نشانی (آدرس غرفه شرکت) در کنار سایر غرفه‌ها حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

گفتنی است، شرکت (نام شرکت)، آخرین محصولات و دستاوردهای خود شامل (نام یک محصول و یا دستاورد) را در نمایشگاه ایران‌پلاست 2016 به بازدیدکنندگان عرضه می‌کند.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت (نام شرکت) به نشانی (آدرس سایت شرکت) مراجعه کنند.

 

 

همچنین شرکت کنندگان در این نمایشگاه به عنوان اولین خبر می توانند با استفاده از قالب خبری «اخبار رسمی» خبر حضور خود در این نمایشگاه را نوشته و از طریق پلتفرم «اخبار رسمی» در میان رسانه‌ها توزیع کنند.

 

 

گفتنی است دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، «کسب و کار جهانی» شعار برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بوده و مسئولان برگزارکننده با دعوت از هیات های تجاری و اقتصادی قصد دارند زمینه معرفی بیشتر محصولات ایرانی به مشتریان خارجی را فراهم کنند.

 بر این اساس با اضافه شدن نام هیات تجار و بازرگانان کشورهای جمهوری آذربایجان، تونس، کنیا، بلاروس و امارات متحده عربی، در مجموع حدود ۲۰۰ بازرگان از ۱۹ کشور جهان از دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست بازدید می‌کنند.

 برای نخستین بار در طول برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی، تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست به عدد بی‌سابقه ۲۵ کشور رسیده به طوری که تاکنون شرکت‌هایی از آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، جمهوری چک، سوئیس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه، بلژیک، چین، کره جنوبی، تایوان، هند، سنگاپور، ترکیه، امارات متحده عربی، عراق، بحرین، پاکستان، آفریقای جنوبی و استرالیا در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.