تقریبا یک ماه بعد از راه اندازی پنل «دفتر روابط عمومی» اخبار رسمی، و رسیدن تعداد شرکت های استفاده کننده از این پنل برای انتشار اخبار و ارسال آن به رسانه ها و خبرنگاران به بیش از ۱۰۰، به سرعت درحال فعالیت برای رفع اشکالات موجود و راه اندازی بخش های مختلف این پنل هستیم. در این هفته (از یکشنبه ۲۲ الی سه شنبه ۲۴ دی ماه) به دلیل برخی آپدیت های جدید سیستم، از جمله جابجا شدن دامین های بخش خبری و خدمات شاهد برخی اختلالات باشید که به سرعت در حال رفع آنها هستیم. جزئیات این تغییرات را در ادامه بخوانید:

جزئیات آپدیت های نرم افزاری نسخه ۱.۳ نرم افزار اخبار رسمی:

۱- منتقل شدن کل بخش خبری وبسایت از آدرس AkhbarRasmi.com به زیردامنه news.AkhbarRasmi.com .

۲- منتقل شدن بخش معرفی خدمات اخبار رسمی از زیردامنه Services.AkhbarRasmi.com به دامنه اصلی AkhbarRasmi.com

این تغییرات به این معنی است که کاربران با ورود به صفحه اصلی سایت «اخبار رسمی»، با خدمات آن آشنا خواهند شد و برای مشاهده بخش اخبار شرکت ها، می بایست بر روی دکمه «اخبار» در منوی بالای سایت کلیک کنید و یا مستقیما به آدرس news.AkhbarRasmi.com وارد شوید.

 

نکته۱: اگر از کسانی هستید که یکی از لینک های اخبار رسمی را به bookmark های خود افزوده اید، نگران نباشید. کلیه مسائل فنی برای اینکه لینک های شما همچنان کار کنند پیش بینی شده است. 

 

همچنین اگر لینک اخبار سایت خبری را برای دوستانتان فرستاده اید و یا لینک اخبار منتشر شده شرکت شما در این سایت، همچنان در سر جای خود هستند و در واقع ما به ابتدای لینک های اخبار منتشر شده به طور خودکار news را افزوده ایم و لینک های قدیم به صورت خودکار به لینک های جدید redirect  می شوند.

 

نکته۲: اگر همچنان با ورود به سایت با مشکلاتی رو در رو هستید با یک بار خالی کردن cache یا history مرورگر وب خود، به احتمال زیاد مشکل حل می شود. اگر همچنان با ورود به لینکی، پیام خطا دریافت کردید، لطفا به ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

منتظر آپدیت های جدید باشید و برای ثبت نام در اخبار رسمی و انتشار و توزیع اخبارتان در رسانه ها می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

ثبت نام در اخبار رسمی