نخستین نیوز وایر بین المللی در ایران

مختصر و مفید

واقعیت مجازی دیدگاه جدید خبرنگاری

اخبار رسمی،واقعیت مجازی، خبرنگاری
هر کسی که از هدست واقعیت مجازی سگا در دهه ٩٠ استفاده کرده باشد می داند که حدود یک دهه است که واقعیت مجازی وجود دارد. با این حال اخیرا قیمت تجهیزات واقعیت مجازی کاهش پیدا کرده است و بسیاری از بزرگترین شرکت‌های تکنولوژی نظیر فیسبوک و گوگل سرمایه گذاری های سنگینی در زمینه واقعیت مجازی انجام داده اند.

بی‌بی‌سی ١ و بی‌بی‌سی ٢ برای کاهش هزینه‌ها ادغام شدند

ادغام بی بی سی 1 و 2 برای کاهش هزینه ها
تونی هال، مدیرکل بی‌بی‌سی اعلام کرد که بر مبنای نیاز به کاهش هزینه‌ها و ساده‌سازی ساختار شبکه، ناظر بی‌بی‌سی ١ و بی‌بی‌سی ٢ ادغام شد و مسئولیت پخش تمام شبکه‌ها به «شارلوت مور» واگذار گردید.

شبکه Netflix می‌تواند جایگزین شبکه‌های تلویزیونی سنتی شود؟

اخبار رسمی، Netflix ، نتفلیکس، شبکه تلویزیونی، رسانه
 شبکه تلویزیونی Netflix،یک شبکه آمریکایی ارائه دهنده خدمات آنلاین رسانه‌ای در قالب اجاره و فروش کلیپ‌های صوتی و تصویری، فیلم، DVD  است، که در سال ۱۹۹۷ توسط «رید هستینگز» راه‌اندازی شد.شرکت نتفلیکس که به تازگی ایران را نیز به فهرست کشورهای خدمات دهنده خود اضافه کرده است، تا اواسط ماه مارس ۲۰۱۳ میلادی بیش از ۳۳ میلیون مشترک داشته که همین عدد در ماه بعد به ۳۶ میلیون عدد رسید و در سپتامبر ۲۰۱۴ نتفلیکس اعلام کرد که از ۴۰ کشور دنیا مشترک دارد.

نیویورک تایمز نویسنده جدید صفحه رسانه‌ای خود را معرفی کرد

اخبار رسمی،نیویورک تایمز،رسانه
پس از درگذشت ناگهانی نویسنده صفحه  رسانه‌ای نیویورک تایمز در حدود یکسال قبل، دبیرسرویس سیاسی نسخه یکشنبه های این روزنامه، به عنوان نویسنده جدید این صفحه معرفی شد.

مسئله روزنامه‌نگاری علم : ما فراموش کرده‌ایم که واقعیت مهمتر از همه‌چیز است

اخبار رسمی،خبرنگار،روزنامه‌نگاری علم
به عنوان یک روزنامه‌نگار علم، بسیاری از وقت شما صرف گزارش مطالعات جدید، پدیده‌های طبیعی و اینکه چگونه تحقیقات زندگی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهند، می‌شود. اما موضوع کلیدی در این زمینه کسانی هستند که علم را تولید می‌کنند. زمانی که شما این افراد را نادیده بگیرید یا حقایقی کلیدی که باعث نگاه منفی به محققین یا کار آنها می‌شود را حذف کنید، اطلاعات مهمی را از دست می‌دهید.

دلایل مالی توقف کسب و کارهای کوچک و متوسط

دلایل مالی توقف کسب و کارهای کوچک و متوسط
آیا تا به حال فکر کرده اید چرا رستوران جدید مورد علاقه شما و دوستانتان که به تازگی باز شده بود در کمتر از یک سال تعطیل شد، در حالی که به نظر رونق خوبی هم داشت؟فرض معمول این است که رقابت به حدی شدید است که  این کسب و کار کوچک جان به در نبرده است، اما آنچه در واقع اتفاق افتاده است بسیار بیش از این فرض ساده است.همه چیز از عادات خوب مالی آغاز می شود. عاداتی هستند که همه کارآفرینان موفق به طور مشترک دارند. در این مقاله به طور مختصر به برخی از این عادات اشاره خواهیم کرد.

18 روش نوشتن پست های جذاب برای فیس بوک

لوگوی آژانس رسانه اخبار رسمی
همه ما شکل پست هایمان را برای رسانه های اجتماعی مختلف تغییر می دهیم و سعی می کنیم تناسب لازم را برای جذب مخاطب مورد نظرمان ایجاد نماییم. در اینجا به 18 روش نوشتن پست برای فیس بوک اشاره خواهیم کرد که باعث ایجاد تنوع و تعامل در پست های شبکه اجتماعی فیس بوک می شود.

مختصر و مفید: چگونه رنگ ها بر نرخ تبدیل اثر می گذارند

لوگوی آژانس رسانه اخبار رسمی
رنگ‌ها تأثیر روانی بسیار زیادی بر مغز انسان می گذارند و این تأثیر از دیرباز مورد بررسی و توجه بوده است. کسب و کارها نیز برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریانشان از این موضوع استفاده نموده اند و به موفقیت هایی نیز دست یافته اند، خوب است بدانیم تأثیر رنگ ها چگونه در تجارت باعث سوددهی شده است و از آن الگوبرداری کنیم.

مختصر و مفید: یک چک لیست برای پایش حساب توییتر شرکت ها

لوگوی آژانس رسانه اخبار رسمی
مشغله های روزانه و جزئیات زیاد رسانه های اجتماعی باعث می شود برخی نکات نادیده گرفته شوند. در اینجا چک لیستی برای پایش صفحات توییتر ارائه شده است که کمک می کند تمام بخش های مهم مورد بررسی قرار گیرند.

مختصر و مفید: یک راه کار برای جذب مخاطب بیشتر برای وبلاگتان

لوگوی آژانس رسانه اخبار رسمی
آیا تا به حال فکر کرده اید خوانندگان وبلاگتان به دنبال چه هستند و برای چه مطالب شما را می خوانند؟ برای رسیدن به اهدافتان از وبلاگ نویسی باید ارزش مورد نظر خواننده را به او عرضه کنید.
BackToTop